Mgr. Pavel Kuchta advokát společnosti Home Kozlík s.r.o.

"Přeji příjemný den a rád bych se Vám představil. Mé jméno je Pavel Kuchta a pocházím z Písku v Jižních Čechách, kde jsem také vystudoval gymnázium.

V roce 1997 jsem se přestěhoval do Plzně, kde mne čekalo studium právnické fakulty na Západočeské univerzitě, kterou jsem absolvoval v roce 2002.

Jsem ženatý a mám pětiletého synka Kubíka. S mojí rodinou nyní žijeme v Praze.

Jako advokát mám patnáctiletou zkušenost v mezinárodním a lokálním prostředí. Díky nim, ve společnosti Home Kozlík, zajiš'tuji komplexní služby ve všech oblastech práva s dopadem na podnikání v rámci insolvence a restrukturalizace. Mám značné znalosti a zkušenosti v oblasti financování exitů, problematiky dlužníků. Jsem zkušený prostředník, což je nepostradatelné pro práci s výbory věřitelů a pro tvorbu nejlepší strategie pro maximální zisky a minimální náklady. Má práce zahrnuje: dlužníky předinsolvenční řízení financování exitů Distressed investování Insolvenční řízení insolvenční management předinsolvenční procedury a řízení rozvoj a implementace

exitových strategií poradenství věřitelům, výborům věřitelů a skupinám věřitelů. Restrukturalizace implementace a řízení restrukturalizačních plánů (úvěrová restrukturalizace). V neposlední řadě též právo realitní zahrnující veškerou možnou problamatiku tohoto odvětví.

Pomohu i Vám"

Zavolejte mi: +420 730 145 421

Napište mi: pavel@homekozlik.cz

Klientka si nepřála zveřejnit jméno

,,Pane magistře, nikdy vám nepřestanu být vděčná, že jste mi tak moc pomohl. Nebýt vás, už bych s manželem bydlela někde na ubytovně. I díky vašemu neustálému ,,hučení", že nesmím být tak moc důvěřivá, jsem se postavila zase na nohy. Byla jsem hloupá a dnes vím, že už nikdy nebudu nikomu ručit a už vůbec ne svým bytem. Vám moc děkuji, že jste mě z té šlamastiky dostal, paní magistra také moc pomohla, hlavně psychicky a byla na naší rodinu moc hodná."

Moc vám ještě jednou děkuju

Vaše Zdena

V Praze 8.11.2018 (poděkování Mgr. Pavlu Kuchtovi a Mgr. Lence Kozlíkové za záchranu bytu před věřiteli)

Kontaktujte mne