Hana Kozlíková home designer/předpříprava nemovitostí k prodeji či k pronájmu u Home Kozlík

Jmenuji se Hana Kozlíková, pocházím z Písku v Jižních Čechách. Jsem maminka již dávno dospělé dcery a syna a také hrdá babička mých vnoučátek - Tomáška, Nikolky a Ondráška. 

 Již řadu let pracuji jako vrcholový manager známého obchodního řetězce. Mám ráda pěkné věci. Ano, pěkné věci, to je moje vášeň. 

Mé první designové pokusy vznikaly, jak jinak, u mne doma, především v obývacím pokoji. Když se jako managerka vracím večer z práce, je pro mne velice důležité, cítit se doma dobře. Je příjemné vracet se do prostředí, kde je mi hezky. A to by bez uklizeného, čistého, voňavého a krásného prostředí zkrátka nešlo. A zde začaly mé první krůčky k obrovské vášni, kterou je bytový design. 

 Je toho mnoho, co musím konzultovat s klienty. Ať už dělám home staging jejich nemovitosti, tzn. předpřípravu k prodeji či k pronájmu, nebo aby se v prostoru o čtyřech stěnách, kterému říkáme "domov," dobře cítili a jejich byt či dům byl pro ně skutečným domovem... Toto mě velmi naplňuje a skutečně baví... Probírat barvy, materiály a celkově vkus a představy klientů. Líbí se venkovský styl? A nebo spíše minimalismus? Jaké je roční období? Nastává podzim? Dodejme naší pohovce hnědé a hořčičně barevné polštáře. Dejme si před vchod dýně všech možných velikostí, vytvořme dekoraci ze šípků, šišek a listů. Fantazii se meze nekladou. Zima? Tmavě zelená červená a zlatá?... Ano, v každém ročním období se může měnit domov v rytmu barev, které se Vám mění za oknem. Pojďme se tedy podívat i na to Vaše teplo domova. Velice ráda Vám ukáži, jak jej udělat ještě zajímavější a útulnější. 

 Vaše Hanka

Zavolejte mi: +420 730 145 421

Email: hana@homekozlik.cz