Michaela Vyhnanovská, hlavní asistentka Home Kozlík

Jmenuji se Michaela Vyhnanovská a žiji se svou rodinou v Roztokách u Prahy. Mám sedmiletého syna a osmnáctiletou dceru. A také bezvadného muže, na kterého bych jistě neměla zapomenout.

Před nástupem k Home Kozlík jsem administratvně pracovala v různých společnostech a státních zařízeních, např. u PČR, v ÚPMD Podolí, v GE Money Bank a

Má práce hlavní asistentky je mnohdy velice akční, jelikož pracuji i v terénu spolu s makléři. Občas má práce vypadá jako produkční, maskérka, klapka a další činnosti spojené s filmařkým světem. Byla jsem z počátku velice překvapená, že reality nejsou jen o focení nemovitostí a přidání fotografií na internet. Je to tvrdá práce, která zabere velmi mnoho času, aby byl výsledek perfektní a dokonalý. Každá zakázka je totiž samostatným projektem s vlastními webovými stránkami, natáčením video prohlídky a nyní i 3D prohlídky. Výsledný film se musí nastříhat, ozvučit, nadabovat, atd. Na všem pracuji společně s makléřem a asistuji dle jasných instrukcí. Má práce je zajímavá, mnohdy si užijeme spousty legrace, a to jak ze strany prodávajících,  tak kupujících.

Mezi mé záliby patří psychologie, četba, bytový design, móda, sport, zdravý životní styl, příroda,  moje rodina a spoustu jiných záležitostí.

Miluji život tak, jak přichází a snažím se každý den prožít na plno...