Zděná a podsklepená patrová chata 2+kk v Roztokách u Prahy Žalově

PRODÁNO

BYDLÍM TU, ZNÁM TO TU
Chtěli byste bydlet v Roztokách u Prahy, či hledáte rekreaci v blízkosti Prahy? Mám tu pro vás perfektní řešení. Představuji vám prodej zděné a podsklepené chaty stojící na vlastním pozemku.

Chata je řešena jako 2+kk o podlahové ploše 66 m² a zastavěné ploše 44,38 m². Vnitřní celek se skládá z chodby se vstupem do technické místnosti, která zároveň slouží jako dílna.

Prostorná světnice s kuchyňským koutem, vstupem do koupelny s vanou a schodištěm vedoucím do prvního patra chaty. 

Z obývacího pokoje a kuchyně je pohled do zahrady či nádherný výhled na řeku Vltavu.

V horním patře chaty je umístěna ložnice.

Chata byla zhodnocena nezávislým expertem jako suchá, bez plísně, včetně sklepa a v perfektním stavu. Její kolaudace proběhla v roce 1987.

Na pozemku je vlastní zdroj vody. Voda byla naposledy testována v roce 2002 jako pitná, je nutné tedy udělat nové testy.

Chata se nachází na vlastním pozemku o velikosti 548 m2 se vzrostlými stromy.

K prodeji náleží i další pozemek o velikosti 364 m², který se nachází před objektem a lze též využívat, oplotit, případně na něm postavit mobilheim a dále pronajímat. Pomůžeme vám s business plánem.


Roztoky u Prahy se nacházejí severně od Prahy na levém břehu Vltavy při ústí Únětického potoka. Město Roztokyjedinou část, která se rozkládá v katastrálních územích Roztoky u Prahy a Žalov na ploše 8,44 km². Nalézá se v okrese Praha-západ ve Středočeském kraji 8,9 km od Prahy (cca 10.min.) a sousedí s Prahou 6 - Dejvicemi, Úněticemi, Horoměřicemi 6,4 km (cca 8.min.), Prahou 6 - Suchdol 7,9km (cca 9.min) a Úholičkami. Roztoky jsou rájem pro milovníky klidu a přírody, u paty chaty se nalézá Levý Hradec, kde stálo raně středověké hradiště založené knížetem Bořivojem z rodu Přemyslovců. Je zde také nejstarší křesťanský kostel v Čechách, Kostel sv. Klementa. V těchto místech je krásná procházka s výhledem na Vltavu, je zde také velice krásná, útulná a roztočany oblíbená Medová kavárna (viz. mapy).

Dále je tu pár minut od chaty k nalezení Vrch Řivnáč, kde nádhernou přírodou dojdeme do lesa na houby či do Úholiček. Je to také perfektní cesta pro cyklisty. V neposlední řadě se Roztoky honosí Tichým údolím, odkud se dostanete velice hezkou cestou až do Únětic a vyhlášeného Únětického pivovaru.


Fotogalerie


Roztoky a nejbližší okolí
Zaujala vás tato nabídka? 

Případně chcete prodat nemovitost, líbilo se vám zpracování prodeje a máte zájem o více informací?

NAPIŠTE NÁM

Vaše data zpracováváme podle Zásad ochrany osobních údajů