Vícegenerační rodinný dům 370 m² Buštěhrad, okres Kladno

PRODÁNO



Ve výhradním zastoupení nemovitosti, si Vám dovolujeme nabídnout náš více generační dům v atraktivní lokalitě klidného Buštěhradu

Dům o velikosti  370 m², je podsklepen a vytápěn novým úsporným elektrokotlem. Po domě rozvedeno ústřední vytápění.

V domě se nacházejí tři bytové jednotky.

V přízemí domu je malý obchod. Probouráním dveří do místnosti za obchodem, se dá vytvořit další byt 1+1. Dále se v přízemí nachází malý byt 1+kk se soláriem a koupelnou s toaletou a masážní sprchou. V tomto bytě není kuchyňská linka.

V prvním patře domu je největší byt 3+kk s terasou. Byt má prostorný obývací pokoj s vestavěnými krbovými kamny, ložnici se šatnou, koupelnu s velkou masážní vanou a samostatnou toaletou. Byt má svůj vlastní ohřev vody bojlerem.

Ve druhém patře se nachází půdní byt 2+1 se dvěma terasami ( 2 samostatné neprůchozí ložnice ), koupelna se sprchou, samostatná toaleta a vlastní ohřev vody bojlerem.

Dále k domu náleží prostorný dvůr o velikosti 178 m² a další menší budova bývalého autoservisu o zastavěné ploše 141 m². Z této budovy se dají udělat až tři garáže, případně lze tato budova zbořit a na jejím místě vystavět další dům.

Dům je také vhodný jako investiční nemovitost v rámci nájemního domu.

Dopravní dostupnost

  • nájezd na dálnici D7 cca 8.minut autem od domu
  • autem 27. minut do centra Prahy
  • autem 8. minut do centra Kladna
  • v docházkové vzdálenosti zastávka autobudu -U KAHANCE- 5.minut u domu autobusy č. 300, 322, 324 a 350;
  • bus č. 300 jezdí ve směrech Kladno, Buštěhrad, Lidice, Makotřasy, Divoká ŠárkaNádraží Veleslavín;
  • bus č. 322 jezdí ve směrech Kladno, Buštěhrad, Lidice, Makotřasy, Středokluky, Kněževes, Tuchoměřice, Letiště Václava Havla, Divoká ŠárkaNádraží Veleslavín;
  • bus č. 324 jezdí ve směrech Kladno, Buštěhrad, Lidice, Makotřasy, Letiště Václava Havla až metro -B- Zličín;
  • bus č. 350 jezdí ve směrech Kladno, Buštěhrad, Číčovice, Okoř, Lichoceves, Velké Přílepy, Úholičky, Roztoky u Prahy, Sedlec až metro -A- Dejvická.

Samozřejmostí je

  • záruční list
  • pravidelné konzultace
  • projektový plán
  • zajištění veškerých povolení
  • nasloucháme vašim přáním
  • vestavba
  • dodržujeme termíny, abychom vám mohli co nejdříve předat klíče.

Fotogalerie


Prodej této nemovitosti má na starost

Mgr. Lenka Kozlíková

Manažer prodeje & pronájmu

Tel: +420 730 147 077

Zajímá vás tato nabídka?

Případně chcete prodat či pronajmout nemovitost, líbilo se vám zpracování prodeje a máte zájem o více informací?

Kontaktujte mne

Vaše data zpracováváme podle zásad ochrany osobních údajů