Investice Praha 10 - Záběhlice (Zahradní Město)

NOVINKA

Skvělá investiční příležitost.

Dům se třemi kompletně vybavenými bytovými jednotkami. S naprosto senzační dostupností po celé Praze


-Video prohlídka-
Popis:

Jedinečná investice

Bytový dům na Praze 10 - Záběhlice v části Zahradní Město

✅ dům 324 

✅ zastavěná plocha 151 

✅ zahrada 50 m² 🏡

byty 70  📐

✅ 3 bytové jednotky (2+1 se zahradou, 2+kk a 2+1)

✅ byty kompletně nadstandardně vybavené včetně luxusních elektro   spotřebičů

velký sklep

příjemná zahrádka v atriu domu patřící k bytu 2+1 v přízemí 🏡

využitelná předzahrádka

plynové vytápění

TAKOVÝCH NEMOVITOSTÍ PŘÍLIŠ NENÍ

Vítejte v našem útulném bytovém domě na krásném Zahradním Městě, jedné z velmi žádaných lokalit v Praze. Ráda bych vás provedla domem a jeho unikátními prostory, které nabízejí nejen pohodlí a komfortní byty, ale i ideální místo pro život ve velkém.

V přízemí tohoto úžasného domu najdete kompletně vybavený byt 2+1. Hned při vstupu, vás uvítá útulný obývací pokoj s jídelním koutem a ložnicí pro vaše klidné chvíle odpočinku. Moderní a plně vybavená kuchyň vás okouzlí svými prvotřídními spotřebiči, jako je velká myčka nádobí, indukční varná deska, mikrovlnná trouba a vestavěná horko-vzdušná trouba, ale také velká americká lednice s ledovačem. Koupelna se sprchovým koutem a toaletou je dokonalým místem pro ranní osvěžení, a připojená pračka zajišťuje, že vaše prádlo bude vždy čisté. Součástí tohoto bytu je taká krásná zahrádka s grilem, kde si s přáteli užijete mnoho příjemných večerů.

Ve druhém poschodí domu domu se nachází byt 2+kk s prostorným obývacím prostorem, elegantní kuchyní a šatnou. Zde můžete vařit na plyn na plynové varné desce, používat mikrovlnnou troubu a uchovávat potraviny v americké lednici s ledovačem. Koupelna s rohovou vanou a toaletou vám nabídne klidný prostor pro relaxaci po náročných dnech. Také zde pohodlně vyperete a vysušíte prádlo, a to díky přítomné pračce, ale také samostatné sušičce prádla.

Ve druhém poschodí domu najdete byt 2+1 s další šatnou a vstupem na malou půdu, kde máte možnost ubytovat návštěvu. Toto podkroví přináší další možnosti využití tohoto prostorného domu.

Jedinečná lokalita domu je třešničkou na dortu. Pár kroků od vlakového nádraží Zahradní Město, které vás bleskově převeze do samotného srdce Prahy, umožní vám užívat si pohodlný a rychlý přístup do všech částí města.

Tento bytový dům má všechno, co potřebujete pro moderní a komfortní bydlení. Nabízím vám příležitost stát se součástí této úžasné komunity a začít zde svůj nový začátek.

Nebuďte pozadu a kontaktujte mne co nejdříve, abyste měli možnost prozkoumat tento půvabný dům a stanovit si termín prohlídky.

Technické informace

Byt 2+1 se zahradou v přízemí domu

 • byt kompletně vybaven
 • 1 ložnice
 • 1 obývací pokoj s jídelním koutem
 • kompletně vybavená kuchyň (inteligentní indukční varná deska Whirlpool, myčka nádobí Whirlpool, velká americká lednice s ledovačem Samsung, mikrovlnná trouba Whirlpool, a vestavěná horko-vzdušná trouba téže značky)
 • koupelna s toaletou a sprchovým koutem, (pračka Altus)
 • Byt má svůj vstup na příjemnou zahrádku ve vnitro-bloku domu s grilem a posezením
 • podlahy plovoucí, masívní parket a dlažba

Byt 2+kk se šatnou v 1. poschodí domu

 • byt kompletně vybaven
 • 1 ložnice se šatnou
 • obývací pokoj s jídelním koutem a kompletně vybavenou kuchyní s barovým pultem a židlemi, (plynová varná deska Whirlpool, myčka nádobí Whirlpool, vestavěná horko-vzdušná trouba Whirlpool, mikrovlnná trouba a velká americká lednice s ledovačem Samsung)
 • koupelna s vanou a toaletou, (pračka Whirlpool a sušička prádla LG)
 • podlahy masívní parket a dlažba


Byt 2+1 s půdním prostorem na ukládání věcí, a se spíží (či šatnou)

 • byt je vybaven
 • kuchyňská linka zde není (nutné dodělat)
 • koupelna s toaletou a sprchovým koutem, (pračka Samsung)
 • podlahy plovoucí a dlažba
 • Dům je podsklepený
 • podlahová plocha 324 m²
 • zastavěná plocha 151 
 • plocha zahrady 50 m²
www.BytovyDumZabehlice.cz
E - NEHOSPODÁRNÁ. Roční spotřeba 31,0 MWh/rok pro celou budovu
E - NEHOSPODÁRNÁ. Roční spotřeba 31,0 MWh/rok pro celou budovu

Měsíční náklady na celý dům


 • elektřina 3 740 Kč/měsíc
 • plyn 8 340 Kč/měsíc
 • vodné a stočné 1 030 Kč/měsíc
 • odvoz odpadu 78 Kč/osoba/měsíc

Výnosnost domu

Vzhledem k situaci na realitním trhu a skutečnosti, že je v oběhu méně nájemních bytů, než-li je poptávka, vybavení bytů, lokalitě, zahradě, a dalších bonusů, je možné z bytů dostat skutečně zajímavou výnosnost.

 • Byt 2+1 se zahradou v přízemí domu ____________ cca 29.000 Kč + poplatky/měsíc
 • Byt 2+kk se šatnou v 1. poschodí domu __________cca 25 000 Kč + poplatky/měsíc
 • Byt 2+1 s půdou k uskladnění věcí a komorou ____ cca 23 000 Kč + poplatky/měsíc
 • zavedeny veškeré sítě - elektřina, voda, plyn, kanalizace, internet
 • dům má v pořádku veškeré revize
 • na domě neváznou žádné závazky, (žádné úvěry ani dluhy)
 • 324 m² podlahové plochy
324 m²
Podlahové plochy 
50 m²
Zahrada 
3
Bytové jednotky 
Po renovaci

Výnosy

Předpokládaný roční výnos budovy cca 924 000,- Kč!

Předpokládaná návratovost budovy je cca 19 let.

Veškeré detaily budou předloženy při osobním jednání

Dopravní dostupnost

 • 2 - 3 minuty pěšky od domu vlaková zastávka -ZAHRADNÍ MĚSTO- vlak Elefant City do Vršovic a na Hlavní nádraží. V centru Prahy do cca 7 minut, (osobně vyzkoušeno, cesta je velice rychlá a pohodlná, kratší než-li metrem)
 • 1 minuta pěšky od domu tramvajová zastávka -ZAHRADNÍ MĚSTO- tram. 22, 26 a noční spoje 99, 97
 • 10 minut pěšky od domu metro -A- Skalka
 • nájezd na Jižní spojku 2 minuty autem od domu

18 000 000 Kč

(55 555 za m²)

Cena včetně provize a veškerých advokátních služeb

Tel: +420 730 147 077 E-mail: lenka@homekozlik.cz

Fotogalerie


-Byt číslo 1-

-2+1 se zahradou v přízemí domu--Byt číslo 2-

-2+kk se šatnou v 1 poschodí domu--Byt číslo 3-

-2+1 ve 2 poschodí domu--Dům-


Plány domu

Záběhlice

Záběhlice spadají pod městkou část Praha 10, a leží při toku potoku Botiče na jihovýchodě Prahy.

Staré Zábělice se dělí na několik částí, a to na středověkou část, která leží mezi Záběhlickým zámkem a kostelem Narození panny Marie. Dále Růžový ostrov, což je část mezi splavem u zámku a Hamerským rybníkem. Horní a Dolní Chaloupky, které jsou bývalou chudinskou čtvrtičkou s malými domečky, které se zachovaly dodnes, západní část podél ulice Záběhlická, kde se nacházejí především prvorepublikové činžovní domy, a Zahradní Město.

Záběhlice sousedí s Prahou 4 - Michle, Prahou 11 - Spořilov, Prahou 10 Strašnice a Prahou 10-Hostivař. V těsně sousedící Hostivaři je úžasný lesopark s Hostivařskou přehradou, kam vyrážejí za přírodou nejen obyvatelé Hostivaře a Záběhlic.

Záběhlicemi protéká potok Botič. Když je více vody, sjíždějí ho i vodáci
Záběhlicemi protéká potok Botič. Když je více vody, sjíždějí ho i vodáci

-Zahradní Město-

Staré Zahradní Město a jeho typické domky se zahrádkami
Staré Zahradní Město a jeho typické domky se zahrádkami

Zahradní město bylo v období první republiky všeobecně známým pojmem pro čtvrti rodinných domků se zahrádkami. Vycházelo z anglické koncepce kotážových (řadových) domků. První realizací tohoto typu zástavby v Praze se stala vilová čtvrť na hradčanských baštách ještě před první světovou válkou. Opravdu nevídaný rozvoj pak nastal po vzniku samostatného Československa, kdy následovaly Ořechovka, Hanspaulka, Spořilov i mnohé další. Celou řadu pak ke konci třicátých letech uzavřelo Zahradní Město s velkým "Z", které si tento typ zástavby dalo dokonce přímo do názvu.

Jak dobový regulační plán napovídá, byla koncepce tehdy nového vilkového satelitního města pojata přinejmenším stejně velkolepě jako předtím u Spořilova. Obě satelitní města byla postavena v polích daleko od souvislé zástavby Prahy v katastru Záběhlic v tehdejší Praze XIII. 

To byly končiny pro obyvatele Prahy značně vzdálené, kde jak sám název Záběhlice napovídal, dávaly lišky dobrou noc. Samotné Záběhlice byly malou, opravdu venkovskou vsí v údolí potoka Botiče se zahradními výletními hostinci. Takže tu bylo v polích hodně místa pro vznik ucelené městské čtvrti s parky, náměstími a sportovními zařízeními. Zahradní Město podobně jako Spořilov, nebylo určeno pro vyloženě bohaté vrstvy, ale pro středo stavovské úředníky, na rozdíl od dřívějších vilových čtvrtí typu Ořechovka a Hanspaulka. To, co dnes můžeme vidět, je bohužel jen zlomek původně zamýšleného velkolepého komplexu, který začal být realizován v roce 1935. Krásný ambiciózní projekt totiž přerušila druhá světová válka a vilkové Zahradní Město potom už nebylo nikdy dokončeno. Po válce se podél zeleného bulváru ulice Malinové postavily třípatrové dvouletkové bytovky, které se svými sedlovými střechami až tak moc dosavadní charakter čtvrti nenarušily. Jak jediný prvorepublikový dům z těchto míst ukazuje, měly tady původně stát dvoupatrové činžáky, dole s restauracemi a obchody.

Aby si Zahradní Město svůj název s velkým "Z" narozdíl od mnoha dalších zahradních měst s malým "z" opravdu zasloužilo, tak pojmenovalo všechny své ulice po květinách jako Chrpová, Podléšková, Pivoňková; zahradních plodech jako Malinová; ovocných stromech, jako Jabloňová a podobně. I restaurace se jmenovaly stylově "V Karafiátové", "V Malinové" a "Rozmarýna". Hlavní náměstí se jmenuje Mezi Zahrádkami a bývalo centrem celé vilové čtvrti. Od října 1936 tady měla svojí konečnou tramvaj č. 4, tramvajová smyčka byla zrušena v souvislosti s výstavbou Jižní spojky. Hned po vzniku čtvrti tady byla spousta obchůdků a lepší restaurace, která pod názvem "Rozmarýna" fungovala jako poslední provozovna na náměstí až donedávna.

Prestižní ocenění v rámci Národní ceny za architekturu – Grand prix architektů 2012 získal projekt revitalizace parku Malinová – Chrpová v kategorii "Krajinářská architektura a zahradní tvorba". Tento park byl původně založen jako zelená páteř vilové čtvrti.

Dominantními prvky parku je centrální vodní prvek s několika vodními tryskami a střechy na vysokých sloupech s vinoucí se zelení (tzv. salla tereny). Přes umělou říčku se dá přejít suchou nohou po malých lávkách. Pro žíznivé tady jsou dvě pítka.


-Záběhlice a okolí--Zajímavosti ze Záběhlic-


Nemovitost má na starost

Tel: +420 730 147 077

E-mail: lenka@homekozlik.cz

Mgr. Lenka Kozlíková

Realitní expertka, certifikovaná makléřka

Zaujala vás tato nabídka?

Případně chcete prodat či pronajmout svou nemovitost, líbilo se Vám zpracování pronájmu a máte zájem o více informací?

NAPIŠTE NÁM

Vaše data zpracováváme podle zásad ochrany osobních údajů