Pronájem pěkného bytu 1+1 po celkové renovaci s lodžií a sklepem u centra Kralup nad Vltavou

PRONAJATO-Popis bytu-


Pronájem pěkného bytu po kompletní renovaci v klidné lokalitě u centra Kralup nad Vltavou

- 1+1

- 43 m²

- lodžie

- sklep

- částečně vybaveno

- kompletně vybavená kuchyň (vestavěné spotřebiče)

- perfektní dopravní dostupnost

- kompletní občanská vybavenost

🏡 Bydlete ve svěžím novém kabátě! 🏡

Mám pro vás jedinečnou nabídku k pronájmu útulného bytu 1+1, který prošel rozsáhlou renovací. Tento fajnový byt se nachází ihned u srdce Kralup nad Vltavou a nabízí to nejlepší z městského života.

S rozlohou 43 m² poskytuje prostorný a příjemný obytný prostor. Vstup do obývacího pokoje vás přivítá lodžií, kde si můžete užívat čerstvého vzduchu a výhledu na město. A to není vše! K dispozici je i sklep, abyste měli dostatek prostoru na uložení všech vašich cenností (jako je jízdní kolo či elektro-koloběžka) a věcí, které nechcete neustále mít na očích.

Moderní a stylová kuchyň je kompletně vybavena vestavěnými spotřebiči, což vám usnadní vaření a připravování lahodných pokrmů. Vždyť víte, že láska prochází žaludkem, a vy si tak můžete vychutnat úžasné domácí kulinářské zážitky.

Při prohlídce bytu neunikne vašemu pohledu rohová vana v koupelně, která slibuje okamžité uvolnění po náročném dni. Pro vaše pohodlí zde naleznete také pračku a samostatnou toaletu.

Nechte se unést atmosférou tohoto útulného bytu, který svou čerstvou podobou láká k okamžitému usídlení. Na každém kroku cítíte příliv nové energie a radosti ze života.

Ještě váháte? Tento byt je připraven splnit vaše vysněné bydlení. Přijďte si prohlédnout tento fajn byt ihned, než vás někdo jiný předběhne! Nechte se okouzlit a usadit ve svém vysněném novém domově.

Těším se na vás! Pro více informací a domluvení prohlídky mne neváhejte kontaktovat:

Vaše spokojenost a pohodlí jsou mou prioritou.

Vhodné pro jednotlivce či pro pár.


-Kralupy nad Vltavou-


Město Kralupy nad Vltavou leží po obou stranách řeky Vltavy asi 20 km severně od Prahy. Je železničním uzlem několika regionálních drah Praha - Děčín. Kralupy leží v místě, kde řeka Vltava vytéká ze skalnatého údolí Pražské plošiny a vstupuje do otevřené krajiny Polabí. Centrum města se rozkládá na levém břehu Vltavy v katastrálním území Kralupy nad Vltavou, jihovýchodně od Zákolanského potoka, toto katastrální území však zasahuje i do průmyslové a sportovní zóny na pravém břehu řeky. Blízko centra města se nachází železniční stanice Kralupy nad Vltavou, významný železniční uzel. Dominantou centra Kralup je pseudogotický kostel Nanebevzetí Panny Marie a svatého Václava, vysvěcená 27. října 1895.

Severní část města na levém břehu zaujímá katastrální území Lobeč, které jako jediné není samostatnou místní částí, ale patří také k centrální místní části.

Jižním okrajem Lobče prochází východozápadním směrem silnice II/101, která na východě pokračuje přes most T. G. Masaryka (postavený v letech 1926–1928) do další místní části Lobeček a pak směrem na Veltrusy. Souběžně s vltavským břehem prochází Lobčí severojižním směrem silnice III. třídy do Nelahozevsi. V Lobči poblíž centra města je sportovní hala s plaveckým bazénem. Nad děčínskou železniční tratí vystupuje skalnatý ostroh Hostibejk s vycházkovými cestami a vyhlídkovým altánem, podél řeky pak navazuje Lobečská skála se třemi tzv. Nelahozeveskými tunely (I, II a III). Po břehu řeky vede Dvořákova stezka. Na levém břehu město Kralupy sousedí (od jihu k severu) s obcemi Dolany nad Vltavou, Holubice, Otvovice, Olovnice, Velvary a Nelahozeves.

Pravý (severovýchodní) břeh Vltavy zaujímá místní část a katastrální území Lobeček a na jihu na něj zasahuje k. ú. Kralupy nad Vltavou. Blíže k Vltavě leží obytná čtvrť s několika školami a zimním stadionem. Východní část Lobečku zaujímá rozsáhlý areál společností Synthos Kralupy (bývalý Kaučuk) a Orlen Unipetrol RPA (bývalá Česká rafinérská), na který na jihozápadě navazují další průmyslové objekty. Celá průmyslová zóna je protkaná sítí vleček. V nejvýchodnějším výběžku Kralup leží na trati 092 železniční stanice Chvatěruby. Město Kralupy na tomto břehu řeky sousedí s Veltrusy a Chvatěruby.

Kralupské údolí bylo osídleno již v pravěku. První doložená zmínka o Kralupech (považovaná za falzum) se nachází v soupisu majetku břevnovského kláštera z roku 993. První písemná zmínka o Kralupech je až v darovací listině krále Václava I., který 6. dubna 1253 věnoval pražským křižovníkům s červenou hvězdou několik vesnic, mezi nimi i Kralupy. Řád zde dal postavit mlýn s tvrzí a ves zůstala v jeho držení až do roku 1848. Tehdy počet jejích obyvatel nedosahoval ani 200 duší.

Ještě v roce 1850 byly Kralupy jen osadou s 27 domky. Mohutný rozvoj nastal se zavedením železnice. S koncem roboty přišla v roce 1851 železnice a s ní i pokrok. K podmokelské dráze přibyla dráha buštěhradská na dopravu kladenského uhlí, které se zde překládalo do lodí. Postavena byla loděnice a založena první chemická továrna. V roce 1865 přibyla dráha turnovská, postavily se železniční dílny, v Kralupech vznikla železniční křižovatka.

V roce 1867 byla zřízena první kralupská obecná škola. A rozvoj obce pokračoval: byl postaven parní mlýn a parní pila, rozrůstaly se železniční objekty, postaven byl pivovar a cukrovar, takže v roce 1881 měla obec s připojenou Lobčí téměř 3000 obyvatel a byla povýšena na městys. V tomto roce byla prodloužena železniční trať do Velvar. K dílnám, chemickým a stavebním podnikům přibyly strojírny, byla založena spořitelna a zaveden telefon. V roce 1884 vznikl kralupský Sokol a zakládány byly i dělnické spolky. V roce 1901 zahájila výrobu Kralupská rafinerie minerálních olejů, která později měla na 700 zaměstnanců.

Přibývalo obyvatel, stavěly se další školy a ke konci 19. století kralupská obec usilovala o získání statutu města. Důležitým předpokladem byl ale vlastní kostel. Z daru pražského probošta Msgr. doc. ThDr. Eduarda Tersche byl v letech 1894–1895 postaven farní kostel Panny Marie a sv. Václava a teprve poté mohly být Kralupy rozhodnutím císaře Františka Josefa I. z 22. listopadu 1902 povýšeny na město.

43 m²
Podlahová plocha 
Ložnice s obývacím pokojem
Částečně vybaveno
1
Lodžie 

Nájem 12 500 Kč

+ poplatky, které jsou uvedeny níže

Cena nezahrnuje provizi a advokátní služby

Tel: +420 730 147 077 E-mail: lenka@homekozlik.cz

Síť služeb a technická vybavenost

 • Mateřská školka Kralupy nad Vltavou, Generála Klapálka, Generálka Klapálka 978 = cca 2 minuty pěšky od bytu
 • Základní škola Kralupy nad vltavou, Generála Klapálka, Generála Klapálka 1029 = cca 5. minut pěšky do domu
 • Česká pošta Kralupy nad Vltavou, Nerudova 880/9 = cca 3 minuty pěšky od domu
 • Bankomaty ČSOB, MONETA Money bank, Nerudova 880/9 a Nerudova 1094 = cca 3 minuty pěšky od domu
 • Bankomat Komerční banka, Palackého náměstí 90 = cca 6 minut pěšky od domu
 • Bankomat a platbomat České spořitelny, Chmelova 1173 = cca 7 minut pěšky od domu
 • Večerka potraviny u Lukáše = 300 m od domu
 • Penny market = 500 m od domu
 • Lidl, Veltruská 830 = 3 minuty autem od domu
 • Tesco, Veltruská 815= 3 minuty autem od domu
 • Lékárna, Dr. Max Nerudova 403 = 3 minuty pěšky od domu
 • Nemocnice s poliklinikou Kralupy nad Vltavou, Mostní 934 = cca 12 minut pěšky od domu, 2 minuty autem
 • Restaurace a kavárny v okolí bytu = Hospoda a bar Na Františku (9 minut pěšky od bytu), iCafe Kralupy (cca 10 minut pěšky), Restaurace U Zeleného stromu (cca 4 minuty pěšky), Restaurace Modrá pasáž (cca 5 minut na kole či elektro-koloběžce), Café Restaurant Kotva (cca 4 minuty na kole či elektro-koloběžce), Terassa Cafe Bistro (cca 10 minut pěšky od domu).

Dopravní dostupnost

Nádraží Kralupy nad Vltavou = od bytu 10 minut pěšky - směr Praha (Podbaba zelená linka metra -A- Dejvice. Holešovice - zastávka červená linka metra -C- Nádraží Holešovice. Masarykovo nádraží modrá linka metra -B- Náměstí republiky. Vlakem se zároveň dostanete do Libčic nad Vltavou, Roztok u Prahy a do Sedlce).

Praha = 20 km, cca 27 minut jízdy autem

Veltrusy = 4 km, cca 5 minut jízdy autem

Libčice nad Vltavou = 8 km, cca 8 minut jízdy autem

Roztoky u Prahy = 16 km, cca 19 minut jízdy autem

Silnice II/240, krátké připojení silnice II/101


Lokalita Kralupy nad Vltavou

Ulice Sídliště Hůrka

Užitná plocha 43

Poplatky Plyn: 200 Kč/měsíc. Elektřina: 1 200 Kč/měsíc. Služby: (vodné a stočné, teplo, osvětlení společných prostor domu, výtah, úklid domu) 2 650 Kč/měsíc.

Zatepleno ANO

Exkluzivně ANO

www.PronajemKralupyNadVltavou.cz


Voda                                          Městský vodovod

Plyn                                                     ANO

Elektřina                                        ANO (nová)

Odpad                                     Městská kanalizace

Vytápění                                           Dálkově

Sklep                                                  ANO

Prádelna                                             NE

Komora                                               NE

Počet podlaží domu                          11 NP

Podlaží bytu                                       7 NP

Výtah                                               ANO (2x)

Parkování                                        Na ulici

Garáž                                                   NE

Lodžie                                                ANO

Terasa                                                 NE

Balkón                                                 NE

Zahrada                                               NE

Klimatizace                                          NE

Internet                                              ANO

Vlastnictví                            OV (osobní vlastnictví)

Vybavení                                         Částečné

Bezbariérový přístup                           ANO

Budova                                              PANEL

Umístění objektu                        Centrum obce

Telekomunikace                     Internet/SAT/Kabel

Stav bytu                                     PO RENOVACI

Samozřejmostí je

 • záruční list
 • zastupování = zastoupím vás při jednáních s majitelem budovy, sousedy a úřady;
 • zajištění právních služeb se skutečnými právníky
 • naslouchám vašim přáním;
 • pravidelná komunikace = vždy budete vědět o všem, co se děje;
 • pomohu vám s přepisem energií a zároveň doporučím toho nejlepšího poskytovatele;
 • zprostředkuji vám stěhování do nového;

Fotogalerie

Pronájem má na starost

TEL: +420 730 147 077

E-mail: lenka@homekozlik.cz

Mgr. Lenka Kozlíková

Realitní expertka, certifikovaná makléřka

Zaujala vás tato nabídka?

Případně chcete prodat či pronajmout svou nemovitost, líbilo se Vám zpracování pronájmu a máte zájem o více informací?

NAPIŠTE NÁM  

Vaše data zpracováváme podle zásad ochrany osobních údajů