Pronájem bytu 3+kk s parkováním na Praze 5-Hlubočepy, Hlubočepská

PRONAJATO

Pronájem krásného bytu 3+kk s parkováním a sklepem v novostavbě bytového domu na Praze 5-Hlubočepy, Hlubočepská

Hledáte bydlení v novém, krásném prostředí v blízkosti centra a přesto krok od přírody?

Máme pro vás to perfektní řešení!

Byt 3+kk v novostavbě nízkopodlažního bytového domu se nachází kousek od Prahy 5-Smíchov, konkrétně od Anděla a zároveň pár minut chůze od Prokopského údolí.

Byt se pronajímá jako částečně zařízený. Disponuje dvěmi neprůchozími ložnicemi, které mají obě vlastní vstup na útulný balkon s výhledem do zenové zahrady.

Hlavní ložnice má svou vlastní koupelnu se sprchou a toaletou, tato místnost je laděna do příjemné ,,mořské" modré barvy.

Obývací pokoj je propojen s kuchyní a od kuchyně opticky oddělen velkým kuchyňským pultem, který se dá využívat i jako kuchyňský bar, stačí pár stoliček na vysokých nohách. Obývací pokoj je velká prostroná místnost, plná světla z jedné celé prosklené stěny.

Kuchyň je moderně a prakticky zařízená. Najdeme zde vestavěné spotřebiče, jakými jsou zcela nová sklo-keramická varná deska značky Bosch a od této samé značky také vestavěná horko-vzdušná trouba, velká lednice s mrazákem je ukryta z boku kuchyně pod vestavěnými kuchyňskými dvířky. Majitelé jsou milovníky značky Bosch, jelikož od této společnosti, zde, najdeme i velkou myčku nádobí a digestoř.

V chodbě bytu se nachází velká šatní skřín, další úložný prostro v podobě několikadílné velké šatní skříně, bychom našli ve vedlejší ložnici.

V chodbě jsou vstupy do prostorné koupelny s rohovou vanou, dvěma umyvadli a součástí této místnosti je také pračka a samostatná sušička, obojí s předním plněním a opět unačky Bosch. Koupelna je tentokráte laděna do uklidňujícího příjemného zeleného odstínu.

Samostatná toaleta s osvětráváním se nachází, ihned vedle koupelny.

Součástí pronájmu je též samostatný sklep a kryté parkovací stání v garážích domu.

Byt je velmi vhodný pro rodinu s dětmi, jelikož dům je velmi dobře bezpečnostně zabezpečen.

Zvířátka nejsou problémem, pokud se nájemce zaváže, ohledně ničení bytu jeho zvířecím miláčkem, ostatně Prokopské údolí láká nejen ke sportovnímu vyžití, ale také k dlouhým procházkám, které si váš pejsek jistě užije.

Lokalita je vhodná i jako ráj pro cyklisty s velkým množstvím cyklostesek, vedoucích i přes Prokopské údolí.

Dopravní dostupnost

  • autem jste v centru do cca 10. minut, dle síly provozu a to přes Zlíchov a dále na Anděl;
  • před domem naleznete autobusovou zastávku -V uličce- s autobusem číslo 120 který jezdí ve směru metro -B- Anděl, Zlíchov, Hlubočepy, V Uličce, Nádraží Hlubočepy, Barrandov, SlivenecLochkov;
  • dále se kousek od domu nachází jednokolejná vlaková zastávka -Praha Hlubočepy- kde kudy projiždí až 10 klimatizovaných vlaků ElefantCity ve směrech metro -B- Smíchov, Beroun a Nučice.Pronájem této nemovitosti má na starost

Mgr. Lenka Kozlíková

Manažer prodeje & pronájmu

Telefon: +420 730 147 077

Zajímá vás tato nabídka?

Případně chcete pronajmout či prodat vaší nemovitost, líbilo se vám zpracování pronájmu a máte zájem o více informací?

Kontaktujte mne