Kompletně a zcela nově zrenovovaný rodinný dům

PRONAJATO!

Bydlím tu, znám to tu.

RD 5+KK, 260 m2, Roztoky u Prahy

Krásný zcela nově a citlivě zrenovovaný cihlový rodinný dům 5+kk třech poschodích a jednom podzemním podlaží.

Dům má v přízemí krásnou novou a prostronou kuchyň s velkým oknem a výhledem do zahrady a na Roztocké údolí, kuchyň má tvar písmene U a disponuje veškerým konfortem, který má nová kuchyň nabízet. Samozřejmostí jsou vestavěné spotřebiče - myčka nádobí, horko-vzdušná trouba, velká lednice s mrazákem, digestoř. Z kuchyně se dostáváme do velice útulné jídelny též s výhledem do zahrady a zároveň s francouzskými okny na terasu a schodištěm do zadního traktu zahrady. Vedle jídelny za prosklenými posuvnými dveřmi, najdeme příjemný, velký obývací pokoj s vestavěným krbem. V přízemí domu se nachází též koupelna s vanou a na opačné straně chodby je další koupelna s toaletou a sprchou, též je zde zcela nová automatická pračka se sušičkou prádla. 

V prvním poschodí domu najdeme soukromé místnosti a soukromé dvě koupelny s toaletami. Celkově v prvním poschodí, najdeme tři ložnice. Dvě z nich disponují šatnami a jedna z nich terasou. Jedna z koupelen nabízí vanu a další sprchový kout.

Ve druhém poschodí je galerie, kde lze umístit pracovna či knihovna, záleží na představách nájemce a je zde také vstup na plochou střechu s úžasným výhledem na Roztocké údolí.

V přízemí jsou technické místnosti, také plynový etážový kotel pro vytápění celého domu s regulací a v neposlední řadě velký sklep.

Dům se nachází ve velice klidné lokalitě kousek od mateřské školky, je tedy vhodný i pro rodiny s dětmi. Základní škola cca 10. minut od domu. Spojení MHD do centra Prahy je též řešeno takřka geniálně, ovšem nejlepším dopravním společníkem s rychlou obslužností je zde vlak na stanici Roztoky u Prahy (10.minut od domu), vlakem jste v centru Prahy do 17. minut.

Roztoky jsou krásnou a hojně vyhledávanou lokací v návaznosti na Prahu 6-Dejvice, blízkost Prahy přidává této lokaci na atraktivitě. 

Samozřejmostí je

  • záruční list
  • zajištění veškerých smluv
  • zajištění právních služeb se skutečnými právníky
  • rychlý a nekomplikovaný proces
  • převedeme za vás energie a doporučíme toho nejlepšího poskytovatele za nejlepší cenu
  • dohlédneme na řádné předání nemovitosti na nájemce

Nájem: 44.000,- Kč + poplatky/měsíc

Pronájem této nemovitosti má na starost

Mgr. Lenka Kozlíková

Manažerka prodeje a pronájmů

Telefon: +420 730 147 077

Zaujala vás tato nabídka pronájmu?


Případně chcete pronajmout nemovitost, líbilo se vám zpracování pronájmu a máte zájem o více informací?

Kontaktujte mne

Vaše data zpracováváme podle Zásad ochrany osobních údajů