Roman Novák projektant a stavby-vedoucí Home Kozlík

"Mé jméno je Roman Novák, žiji v rodinném domě v Roztokách u Prahy se svou přítelkyní a naší čivavou. Mám dospělého syna, který se též zabývá stavebnictvím a výstavbou. Mám to štěstí, spolupracovat se svými přáteli. Jsme tu jedna velká parta a to mě baví.

Stavebnictví a výstavbě se věnuji již více jak třicet let a tuto práci miluji, je pro mne vším. Mou prací u společnosti Home Kozlík je realizace stavby či renovace od úplného počátku až do předání klíčů.

Nejdříve s Vámi udělám zdarma konzultaci, kde si povíme jaké jsou Vaše představy a to jak cenové, tak vizuální. Pokud se jedná o výstavbu, vytvoříme projekt a následně zajistíme veškerá povolení. Zahájení stavby probíhá v co nejkratším termínu. Stavbu provádíme od základové desky až po střechu. Umíme dřevostavby i cihlové domy, specializujeme se na ekologickou stavbu. Do našich projektů doporučujeme čističky vody se zpětnou vazbou na toalety, pračky atd. znovu k využití v domácnosti. Důležitá jsou pro nás, z hlediska ekologie, i tepelná čerpadla a to buďto voda-vzduch či země-vzduch. Rozdíly v těchto čerpadlech a další eko výstavby s Vámi rád proberu u kávy.

Mou práci si můžete prohlédnout v sekci NAŠE SLUŽBY - VÝSTAVBA A RENOVACE.

Moc se těším na spolupráci s Vámi!"

Zavolejte mi: +420 730 145 421

Napište mi: roman@homekozlik.cz

Kontaktujte mne

Napište mi o více informací

Vaše data zpracováváme podle Zásad ochrany osobních údajů