Bc. Karolína Klicperová

Rádi bychom vám představili naši nezbytnou spolupracovnici, Karolínu Klicperovou, bez které by naše realitní kancelář upadla v chaosu pobíhajících makléřů 😆. Karolína je dynamickou a nadanou jednotkou naší realitní kanceláře, jejíž schopnosti jsou jen jedním z mnoha důvodů, proč je naše týmová atmosféra tak v pohodě.

Karolína, ve svých 29 letech, přináší do našeho týmu energii a nadšení, které nás inspiruje každý den. Její profesní cesta začala na fakultě managementu a ekonomiky Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně, kde získala pevné základy pro svou kariéru ve světě čísel, uspořádanosti a především efektivity

Karolína není jen asistentkou; je naší pravou rukou. Její schopností včasného a efektivního zvládání úkolů a situací nám umožňuje poskytovat našim klientům nejlepší možný servis. S pečlivostí a precizností přistupuje ke každé své každodenní práci.

Mimo své pracovní nasazení je Karolína nesmírně všestranná v různých oblastech života. Má lásku ke zvířatům, což se odráží nejen v jejím péči o naše klienty, ale také v její angažovanosti v dobročinných projektech pro zvířata. Kromě toho je její srdcovou záležitostí jízda na koni, kde našla odreagování a klid. Literatura, divadlo a sport jsou pro ni nejen zájmy, ale skutečné životní vášně, které jí naplňují a inspirují.

Je pro nás ctí mít Karolínu ve svém týmu. S jejím profesionálním přístupem je neocenitelným přínosem pro naši realitní kancelář