Poznejte nás

Jsme tu pro Vás

O Home Kozlík

Home Kozlík působí na českém trhu od září 2015 a spojuje realitní poradce, právníky, stavaře a úvěrové a pojišťovací specialisty v jeden perfektní tým a Vy jste pro nás na prvním místě

Naše společné hodnoty

1. Slušnost

Máme stejný přístup ke všem klientům a obchodním partnerům. Respektujeme konkurenci a vzájemnou spolupráci. Aktivně pracujeme se všemi klienty a obchodními partnery.

2. Odbornost

Vzdělávání a zvyšování odbornosti je nedílnou součástí naší práce. Vzájemně se motivujeme a inspirujeme. Jsme rádi isnpirací i pro jiné společnosti.

3. Otevřenost

Naším cílem je poskytnout klientům vždy kvalitní služby. Úroveň standardu služeb neustále zvyšujeme. Ke každému klientovi a obchodnímu partnerovi máme vstřícný a osobní přístup. Zákony jsou pro nás minimum morálky.

,,Jsou dvě cesty, kterými lze dosáhnout určených cílů, my si vybrali tu obtížnější"

V naší práci se řídíme etickým kodexem & reklamačním řádem 

Vážení klienti, 

dovolte, abychom se Vám představili. Jsme malá rodinná realitní společnost, která vznikla v září roku 2015. Jelikož se někteří členové naší rodiny pohybovali ve vodách realitních již delší dobu a samostatně, rozhodli jsme se, že bude nejlepší spojit své síly, zkušenosti, um a znalosti realit a zároveň i znalosti z právnického prostředí realitního práva. Naší specializací je rychlý prodej a pronájem vašich nemovitostí za zajímavé ceny. Fungujeme převážně přes doporučení. V našem portfoliu najdete domy, byty, pozemky, chaty i chalupy, ale také bytové domy a hotely. 

Budeme se velice těšit na spolupráci s Vámi, Tým Home Kozlík