Jen ty nejlepší služby

TIP pro Vás:
Podívejte se na internetu, jak se nabízí většina nemovitostí a právě takto to nedělejte.

Níže najdete praktický přehled aktivit, které zajistíme při prodeji Vaší nemovitosti.
JEN ty NEJlepší realitní služby

Prodej nemovitosti se dělí na dvě fáze:

1) PREZENTAČNÍ

2) PROPAGAČNÍ

1. Prezentační část

Říká se, že jíme očima. A nemovitost je na tom podobně. To, jak na nás působí, rozhoduje zda koupíme.Někteří lidé jsou vizuální, jiní analytičtí. Text musí být vždy výstižný, čtivý, strukturovaný odstavci, nápisy atd.Při prodeji jsou důležité přesné informace. Například to, jestli se jedná o užitnou nebo podlahovou plochu. Jaké jsou měsíční náklady nemovitosti. U bytu je pak důležité například, jak je to s fondem oprav a hospodařením bytového družstva či SVJ. Při prodeji jsou důležité přesné informace. Například to, jestli se jedná o užitnou nebo podlahovou plochu. Jaké jsou měsíční náklady nemovitosti. U bytu je pak důležité například, jak je to s fondem oprav a hospodařením bytového družstva či SVJ

Průkaz energetické náročnosti budov. 42% nemovitostí v ČR má chybně uvedeno písmeno G mimořádně nehospodárná. Často se potenciální zájemce neozve právě proto, že vidí G. A přitom je důvodem jen špatně odvedená práce při prezentaci nemovitosti.

Říká se, že jíme očima. A nemovitost je na tom podobně. To, jak na nás působí, rozhoduje zda koupíme.Lidé kupují srdcem. Fantasie je váš přítel.Návrh budoucího vzhledu. Jak by nemovitost mohla vypadat.Jedna věc je pro potencionální zájemce velmi důležitá. Mít představu prostoru. Jak by mohl v nemovitosti žít, jak ji zařídit, jak se ,,vejít".VIDEO PROHLÍDKA

Video je fenomén. Inzerát, který obsahuje videoprohlídku má o 600% vyšší návštěvnost

Neslouží jen pro videa, ale dají se s ním pořídit i tzv. vyšší atraktivnější fotografie.Nejmodernější technologie pro prodej nemovitosti. Díky 3D scanu získá zájemce detailní přehled.

Dnes nestačí jen inzerovat na realitních serverech. Vytvoříme pro vaši nemovitost stránku, kde bude prezentována jen a pouze ta vaše

Například takto: www.ProdejRoztoky.cz

Prostě JEN ty NEJlepší realitní služby

2. PROPAGAČNÍ ČÁST

Udržet vaší nemovitost na prvních pozicích na realitních portálech je povinnost profesionála. Docílíme toho tzv. topováním. Stojí to každý den peníze, ale u našich nemovitostí je denní topování samozřejmost.

Při propagaci nemovitostí samozřejmě nevynecháme žádný významný realitní portál.Různé realitní portály umožňují různé zvýhodněné pozice - zviditelnění inzerátu. Využít těchto placených pozic má smyls, díky tomu nabídnu vaši nemovitost mnohem většímu počtu zájemců.


Sociální sítě sdílení


Reklamy na sociálních sítích


Facebook
Instagram
Linkedin
YouTube

Reklama na internetu sklik.cz a Google AdsZařídíme, aby se nabídka vaší nemovitosti zobrazovala na Novinky.cz a na Seznam.cz a stovkách dalších internetových stránkách. 

Proč? Protože tam se pohybuje denně statisíce lidí, kteří právě teď žádnou nemovitost nehledají, přesto jí mohou koupit za tu nejlepší cenu pro vás.

V naší databázi kontaktů jsou stovky klientů, kteří prodávají, kupují... dáme jim vědět, že právě vaše nemovitost je na prodej.

Je vaše nemovitost na frekventovaném místě? Pak mohu například na váš plot umístit plachtu NA PRODEJ s odkazem přímo na samostatnou internetovou stránku nemovitosti. A oslovím tak lidi ve vašem okolí.


Jsou letáky přežitek? Ale vůbec ne. Správně vytvořený leták s informací o prodeji vaší nemovitosti může trefně oslovit zájemce.


Místní tisk, měsíčník vaší radnice...to jsou místa, kde můžete nabídnout vaší nemovitost. I takováto forma propagace může ve 21. století zafungovat.

Každý majitel nemovitosti chce při prodeji získat tu nejvyšší možnou cenu. Aukce je skvělý, moderní a transparentní nástroj, se kterým mám několikaletou praxi.

Prostě JEN ty NEJlepší realitní služby

S největší pravděpodobností jste slyšeli o tom, že nemovitost můžete prodat i formou aukce. Ráda bych vám tímto krátkým článkem ukázala, jak tato služba reálně vypadá a probíhá. A také s jakým výsledkem.

Proto také přikládám případovou studii. Tedy krok po kroku, jak šel čas u jedné z mých realizovaných aukcí.

Výsledkem bylo navýšení ceny o 535 000,- Kč. Ale vše pěkně popořádku.

NEJČASTĚJŠÍ OTÁZKA MAJITELŮ NEMOVITOSTÍ K AUKCÍM

- Když vám svěřím nemovitost do prodeje, jak konkrétně aukce probíhá?


Na aukci (koupi vaší nemovitosti) je nejprve nutné přilákat větší množství zájemců. Nejdůležitější práce tedy začíná hned na počátku. Správné nastavení ceny, odborný tržní odhad, příprava nemovitosti na prodej, staging nemovitosti, profi fotografie, video, dron, 3D scan, vytvoření webové stránky přímo pro danou nemovitost, inzerce, propagace, reklama na soc. sítích atd. To vše způsobí, že na prohlídku dorazí větší množství zájemců.

A když máme větší počet zájemců, stanoví se termín aukce. Lidé z prohlídek se pak ve stanovený čas přihlásí na naší webové stránce k aukci (tu ale vidí jen ti, co dostali pozvánku) a mohou přihazovat. Na stránce vidí příhozy ostatních a tak mohou reagovat dalším vyšším příhozem.

Rezervační smlouvu na vaši nemovitost pak obratem podepisujeme se zájemcem, který v aukci přihodil nejvyšší částku. Obvykle navyšujeme o větší stovky tisíc korun.

PŘÍPADOVÁ STUDIE PRODEJE BYTU V AUKCI

 Březen - Duben 2022

✅19.3. Majitelé nás oslovili s tím, že by chtěli, abychom jejich byt jako makléři prodávali

✅ 21.3. Schůzka, vysvětlení stavu trhu, možností prodeje a dalšího postupu

✅ 22.3. Tržní odhad bytu a návrh prodejní strategie

✅ 24.3. Odsouhlasení ceny, odsouhlasení strategie včetně aukčního prodeje, podpis smlouvy

✅ 27.3. V bytě staging, profi foto, video, dron, 3D scan...

✅28.3. Tvorba webových stránek bytu, výroba půdorysů, postprodukce fotek a videa, vytvoření reklamy na soc. sítě atd.

✅ 11. - 13.4. Prohlídky, celkem 23 zájemců, vysvětlení aukce

✅ 16.4. Aukce, 12 účastníků, 7 aktivních přihazujících, nejvyšší nabídka 6 005 000,- Kč.

✅ 16.4. Podpis Rezervační smlouvy s navýšenou cenou o 535 000,- Kč. Následné další kroky ke Kupní smlouvě, převodu a předání. 

✅ 16.4. Aukce, 12 účastníků, 7 aktivních přihazujících, nejvyšší nabídka 6 005 000,- Kč.

✅ 16.4. Podpis Rezervační smlouvy s navýšenou cenou o 535 000,- Kč. Následné další kroky ke Kupní smlouvě, převodu a předání.

✅ 17.4. Průzkum trhu: Náš prodej byl realizován o minimálně 300 tis. více, než nejvyšší konkurenční nabídky bytů v dané lokalitě, které jsou ale stále neprodejné a zůstali v nabídce i po našem úspěšném prodeji.

✅ 17.4. Nadšený prodávající - získal vysokou cenu. Spokojený kupující - získal vysněný byt. Šťastní makléři - byli zase přínosem pro své klienty.

Máte jakékoli dotazy k aukci či samotnému prodeji nemovitosti?Neváhejte nás kontaktovat, rádi zodpovíme veškeré vaše dotazy a pomůžeme s prodejem vaší nemovitosti za nejvyšší možnou cenu.

Tržní odhad Vaší nemovitosti ZDARMA

Jakou má Vaše nemovitost vlastně tržní cenu? Stačí vyplnit kontaktní formulář, my se vám ozveme, zeptáme se na pár základních informací a vytvoříme Vám ZDARMA tržní odhad nemovitosti. Až potom se můžete rozhodnout, zda vůbec prodávat a případně za kolik. Tento krok je pro Vás absolutně nezávazný. Co o nás říkají naši klienti

Proč právě s námi

Praxe

Lenka se v realitách pohybuje od roku 2006. 

Milan si zakládal svou první realitní kancelář začátkem 90 let a od realit si nikdy ,,neodskočil".

Oba za sebou mají stovky spokojených klientů

Profesionalita

Disciplína, úcta, profesionalita, dodržování slova a termínů, to je základ. Plus neustálé sebevzdělávání a znalost realitního práva

Odbornost

Ve své práci používáme nejmodernější technologie pro maximální efekt. Video prohlídky, dron, home staging, 3D scan, AUKCE, a další.

Nejnovější články na našem blogu

Přečtěte si jako první, co je nového

V dnešním světě je technologie neodmyslitelnou součástí našich životů, a to platí i pro naše domovy. Chytrá domácnost není už jen věcí budoucnosti, ale realitou, která nám přináší nejen větší pohodlí, ale i úspory. V tomto článku se podíváme na to, jak přesně chytrá domácnost funguje, jaké technologie a systémy ji tvoří a jak mohou tyto inovace...

Chcete se s námi spojit?

Vaše data zpracováváme podle zásad ochrany osobních údajů