Reference o Home Kozlík

Ing. Olívia Kukačková

Podnikatelka

Veľmi pekne ďakujem pani Kozlíkovej za jej prístup a ochotu riešiť všetko čo príde do cesty v prípade predaja nemovitosti, či aj iných osobných záležitostí. Bola som veľmi spokojná a určite Vás budem odporúčať ďalej. Nech sa Vám darí :)

(Prodej rodinného domu 5+kk, Slatina, okres Kladno

Dagmar Píšová

Učitelka angličtiny

Vážená paní Kozlíková,

v nasyceném realitním trhu oceňuji především Váš nadstandardní komunikativní a empatický přístup.Mockrát děkuji za kompletní realitní služby od reálného odhadu prodejní ceny našeho domu, vytvoření inzerce až k podepsání smluv o prodeji.

Vašim dalším klientům mohu vzkázat, že si velmi dobře vybíráte nemovitosti. Pokud mají zájem o nemovitost, kterou zastupujete, nemusí se ničeho obávat.

V Praze 21. 4. 2021

Světla a Petr Růžičkovi

Manželé v důchodu

Velice děkujeme paní magistře Kozlíkové. Byla po celou dobu realizace prodeje našeho domu vysoce profesionální. Vždy po ruce i na telefonu a jako bonus, je to velice sympatická a vstřícná dáma. 

Děkujeme paní magistro. Petr a Světla.

(Prodej rodinného domu, Roztoky u Prahy)


Jiří Mika

Manager PFX

Perfektně odvedená práce! Perfektní dohoda na všem! Rozhodně doporučuji!

V Praze 2.3.2020

(Prodej bytového domu, Kralupy nad Vltavou)


Profesionální přístup, ochota, spolehlivost. Paní Lence Kozlíkové důvěřujeme a doporučujeme Home Kozlík i ostatním klientům.

V Praze 4.9.2019

(Prodej bytu 3+kk, Statenice, Praha-západ červenec-srpen 2019)

Mgr. Iva Harabišová

Maminka na mateřské dovolenéMartin Cendelín

Majitel společnosti Racek Kurýr s.r.o.

"Paní Kozlíková - Lenko Spolupráce na pronájmu bytu, včetně smluv a práce okolo s tím spjatá byla příkladná, hladká a bez komplikací. V případě potřeby bych se na paní Kozlíkovou určitě znovu obrátil a mohu ji v tomto směru jen a jen doporučit. S pozdravem Cendelín Martin Spolumajitel spol. Racek kurýr s.r.o.."

V Praze 7. 11. 2018


"Napsal jsem ve svém životě snad nespočet recenzí na vědecké články a projekty; rozhodně všechny recenze nebyly pozitivní. Bohužel ale nevím, jak správně formulovat recenzi služeb, jaké podrobnosti uvádět atd. V tomto případě jsem byl velmi spokojen s hladkostí, jak se celý případ odvíjel. Jistě to bylo tím, že prakticky všechno potřebné jste zařizovali sami. Mnohé díky za to.

F.L.

(Prodej chatky Roztoky u Prahy/Žalov, srpen 2018)."

Doc. RNDr. František Lednický, CSc.

Akademik, bývalý profesor na Vysoké škole technické


Olga Barochovsky

Majitelka společnosti POBYTY Praha s.r.o.

Vážená paní Kozlíková,

Ráda bych vám poděkovala za vaše vynikající profesionální služby a úžasnou péči při pronájmu mého bytu v Rezidenci Hlubočepská v Praze 5 - Hlubočepy. Váš přístup k celému procesu pronájmu je absolutně férový jak k nájemníkovi, tak k pronajímateli. Pracujete poctivě a svědomitě a vytvořila jste vynikající a nápadité video bytu. Poskytla jste dodatečné služby mě a nájemníkům, postarala jste se o to, aby vše proběhlo hladce a bez problémů a ohromila jste mě svou precizností a poctivostí ve všech stádiích pronajímacího procesu, hlavně během předávání bytu najemníkům. S čistým svědomím vám mohu říci, že taková kvalita práce, kterou jste odvedla vy, se ve dnešní době málokdy najde. To, že jste důvěry hodná je pro mne velmi důležité, speciálně proto, že většinu času trávím mimo území republiky a v takové situaci je důvěra totálně nutná. S radostí vám kdykoliv v budoucnosti dám doporučení - prosím neváhejte se spojit. Ještě jednou vám mnohokrát děkuji a preji hezký den." S pozdravem,

Olga Barochovsky

24. června 2018, 38 Overdale Avenue,New Malden, Surrey, United Kingdom 


"Chceme se podělit o svou zkušenost s realitní kanceláří Home Kozlík. Koupili jsme nemovitost za pomoci této společnosti, konkrétně jsme vždy jednali s paní magistrou Kozlíkovou. Přestože bydlíme v Německu, přibližně 500 km od koupené nemovitosti, nebyl to nikdy žádný problém, dohodnout se na termínech. Paní Kozlíková se opravdu vždy snažila vyjít vstříc. Je to velmi spolehlivá, ochotná a slušná jednatelka.

Všechna řízení, ohledně koupi nemovitosti, proběhla profesionálně a korektně v rekordním čase

Mockrát děkujeme Jana a Heiko"

Jana a Heiko Hellstern

Manželský pár trvale žijící v Německu

Kontaktujte nás

Napište nám o více informací

Vaše data zpracováváme podle Zásad ochrany osobních údajů