Reference o Home Kozlík


Ohlasy spokojených zákazníků


"Lenka nám moc pomohla při koupi nemovitosti kdy nám vybrala krasny rodinný dům přesně na míru našim potřebám, na klidném místě se skvělou dostupnosti k náměstí a škole. Delší dobu jsme v Roztokách hledali dům a jen díky její informaci o plánovaném prodeji jsme přišli na prohlídku první a rovnou podepsali rezervaci. Tímto jsme ji ani nedali šanci dům inzerovat, vše co nám slíbila to platilo a za to dekujeme za lidsky přístup a profesionální praci, hladký proces převodu nemovitosti. Po roce bydlení zde mám pocit jako bych zde vyrůstala. Přejeme hodně úspěchu do Nového roku 2023"

Oleksandra Karpenko

Maminka na mateřské dovolené

Moc bych chtěla poděkovat paní Lence a celému týmu za neskutečnou rychlost, velice profesionální jednání a velikou pochvalu za to, že jedná s lidmi do posledního momentu velice ochotně. Velice děkuji za koupi i přes všechny potíže ze strany prodávajícího. Dokázala vyřešit obě strany velice v klidu a vše proběhlo jak má být. Jinak prostě jednou větou : Lenka a její tým je prostě za mě TOP. Jen tak dál. Velice doporučuji ‼️‼️

Tereza Šindelářová

Podnikatelka

Pokud hledáte někoho, kdo je opravdu čestný, profesionální, empatický, a jedná s vámi narovinu, tak paní Kozlíková je ta pravá. I přesto, že paní Kozlíková nebyla náš makléř, ale prodávala byt nám, byla tu pro nás. Byla plně k dispozici a pomáhala nám, když náš poradce byl naprosto neschopný a spoustu práce odvedla za něj. Bojovala za nás, i když vlastně nemusela. Komunikovala s námi 24/7 a zařídila nemožné. Pokud někdy budeme prodávat nebo pronajímat nemovitost, tak jedině s paní Kozlíkovou. Pět hvězdiček je málo. Skutečně člověk na svém místě.

Zuzana Šarbochová

Grafička

"Leni, velké díky za profesionálně odvedenou práci! Pracovní nasazení u našeho prodeje ustálo i nemožné. Díky za nekonečné množství empatie, doporučuji!!!"

Bc. Petra Keclíková

Zastupitelka

Jsem velice potěšena s profesionálním jednáním a prodejem mé nemovitosti na velice profesionální úrovni. Jak realizace tak i inzerce. Informovanost na všech serverech. Všem moc doporučuji.

Jindřiška Shonová

Podnikatelka

"Děkujeme paní magistře Kozlíkové za vysoce profesionální, vstřícný a otevřený přístup v rámci realitních služeb. Jak při nájmu, tak následně prodeji paní Kozlíková "na první dobrou" propojila zájemce a prodávajícího. Zná velmi dobře oblast Roztok, ve které působí. Umí nabídnout opravdu komplexní služby a řešení (od přípravy k prodeji přes vyřízení veškeré legislativy až po přepisy energií) i v této nelehké době.Velice dbá o dlouhodobou spokojenost svých zákazníků. Zkrátka dobrá reference je nad jakoukoliv reklamu...Její služby můžeme a budeme vřele doporučovat.Martin a Hana Střechovi"Děkuji a těším se na další spolupráci i v tomto roce.

Ing. Martin Střecha

Manažer

Paní Lenka Kozlíková odvedla naprosto profesionální a skvělou práci. Mohu ji všem jen doporučit. Kdybych do budoucna potřebovala prodat nebo pronajmout nemovitost, nikoho jiného než ji, bych neoslovila. Jana Ďoubalová

Jana Ďoubalová

Podnikatelka

,,Lenička mi prodávala mou chatu v Roztokách po smrti mého manžela. Naprosto oceňuji její laskavý a přátelský přístup. Je to nejen velice schopná realitní makléřka, ale také je úžasná vrba, a za to jsem jí vděčná. Stala se mou přítelkyní, a jsem velice ráda, že jsem jí poznala. Děkuji Ti, Leni."

(Prodej chaty (3 stavení), v zahrádkářské kolonii, Roztoky u Prahy Žalově, Praha-západ, Středočeský kraj).


Květa Havlíčková

Seniorka na odpočinku

Naprostá spokojenost profesionální jednání doporučuji !!!!

Jan Veleba

Podnikatel

Vážená paní Kozlíková,

v nasyceném realitním trhu oceňuji především Váš nadstandardní komunikativní a empatický přístup. Mockrát děkuji za kompletní realitní služby od reálného odhadu prodejní ceny našeho domu, vytvoření inzerce až k podepsání smluv o prodeji.

Vašim dalším klientům mohu vzkázat, že si velmi dobře vybíráte nemovitosti. Pokud mají zájem o nemovitost, kterou zastupujete, nemusí se ničeho obávat.

Dagmar Píšová

Lektorka anglického jazyka

Profesionální přístup, ochota, spolehlivost. Paní Lence Kozlíkové důvěřujeme a doporučujeme Home Kozlík i ostatním klientům.

Mgr. Iva Harabišová

Profesorka na střední škole

Veľmi pekne ďakujem pani Kozlíkovej za jej prístup a ochotu riešiť všetko čo príde do cesty v prípade predaja nemovitosti, či aj iných osobných záležitostí. Bola som veľmi spokojná a určite Vás budem odporúčať ďalej. Nech sa Vám darí :)

Ing. Olívia Kukačková

Podnikatelka

Perfektně odvedená práce! Perfektní dohoda na všem! Rozhodně doporučuji!

Jiří Mika

Reklamní manager

"Paní Kozlíková - Lenko, spolupráce na pronájmu bytu, včetně smluv a práce okolo s tím spjatá byla příkladná, hladká a bez komplikací. V případě potřeby bych se na paní Kozlíkovou určitě znovu obrátil a mohu ji v tomto směru jen a jen doporučit. S pozdravem Cendelín Martin "

Martin Cendelín

Podnikatel

"Napsal jsem ve svém životě snad nespočet recenzí na vědecké články a projekty; rozhodně všechny recenze nebyly pozitivní. Bohužel ale nevím, jak správně formulovat recenzi služeb, jaké podrobnosti uvádět atd. V tomto případě jsem byl velmi spokojen s hladkostí, jak se celý případ odvíjel. Jistě to bylo tím, že prakticky všechno potřebné jste zařizovali sami. Mnohé díky za to.

F.L.

Doc. RNDr. František Lednický, CSc.

Akademik, bývalý profesor na vysoké škole technické

"Chceme se podělit o svou zkušenost s realitní kanceláří Home Kozlík. Koupili jsme nemovitost za pomoci této společnosti, konkrétně jsme vždy jednali s paní magistrou Kozlíkovou. Přestože bydlíme v Německu, přibližně 500 km od koupené nemovitosti, nebyl to nikdy žádný problém, dohodnout se na termínech. Paní Kozlíková se opravdu vždy snažila vyjít vstříc. Je to velmi spolehlivá, ochotná a slušná jednatelka.

Všechna řízení, ohledně koupi nemovitosti, proběhla profesionálně a korektně v rekordním čase

Mockrát děkujeme Jana a Heiko.".

Jana a Heiko Hellstern

Manželský pár trvale žijící v Německu

"Vážená, paní Kozlíková,

Ráda bych vám poděkovala za vaše vynikající profesionální služby a úžasnou péči při pronájmu mého bytu v Rezidenci Hlubočepská v Praze 5 - Hlubočepy.

Váš přístup k celému procesu pronájmu je absolutně férový jak k nájemníkovi, tak k pronajímateli. Pracujete poctivě a svědomitě a vytvořila jste vynikající a nápadité video bytu. Poskytla jste dodatečné služby mě a nájemníkům, postarala jste se o to, aby vše proběhlo hladce a bez problémů a ohromila jste mě svou precizností a poctivostí ve všech stádiích pronajímacího procesu, hlavně během předávání bytu najemníkům.

S čistým svědomím vám mohu říci, že taková kvalita práce, kterou jste odvedla vy, se ve dnešní době málokdy najde. To, že jste důvěry hodná je pro mne velmi důležité, speciálně proto, že většinu času trávím mimo území republiky a v takové situaci je důvěra totálně nutná.

S radostí vám kdykoliv v budoucnosti dám doporučení - prosím neváhejte se spojit.


Olga Barachovski

Podnikatelka trvale žijící v Anglii

Velice děkujeme paní magistře Kozlíkové. Byla po celou dobu realizace prodeje našeho domu vysoce profesionální. Vždy po ruce i na telefonu a jako bonus, je to velice sympatická a vstřícná dáma.

Děkujeme paní magistro. Petr a Světla.

Světla a Petr Růžičkovi

Manželé na odpočinku

Kontaktujte nás

Napište nám o více informací

Vaše data zpracováváme podle Zásad ochrany osobních údajů