Reference o Home Kozlík


Ohlasy spokojených zákazníků


"Lenka nám moc pomohla při koupi nemovitosti kdy nám vybrala krasny rodinný dům přesně na míru našim potřebám, na klidném místě se skvělou dostupnosti k náměstí a škole. Delší dobu jsme v Roztokách hledali dům a jen díky její informaci o plánovaném prodeji jsme přišli na prohlídku první a rovnou podepsali rezervaci. Tímto jsme ji ani nedali šanci dům inzerovat, vše co nám slíbila to platilo a za to dekujeme za lidsky přístup a profesionální praci, hladký proces převodu nemovitosti. Po roce bydlení zde mám pocit jako bych zde vyrůstala. Přejeme hodně úspěchu do Nového roku 2023"

(Prodej rodinného domu 5+1, Roztoky u Prahy)

Oleksandra Karpenko

Maminka na mateřské dovolené


"Leni, velké díky za profesionálně odvedenou práci! Pracovní nasazení u našeho prodeje ustálo i nemožné. Díky za nekonečné množství empatie, doporučuji!!!"

(Prodej bytu 3+1, Písek-Budějovické Předměstí, Jihočeský kraj)

Bc. Petra Keclíková

Zastupitelstvo města Písek


"Děkujeme paní magistře Kozlíkové za vysoce profesionální, vstřícný a otevřený přístup v rámci realitních služeb. Jak při nájmu, tak následně prodeji paní Kozlíková "na první dobrou" propojila zájemce a prodávajícího. Zná velmi dobře oblast Roztok, ve které působí. Umí nabídnout opravdu komplexní služby a řešení (od přípravy k prodeji přes vyřízení veškeré legislativy až po přepisy energií) i v této nelehké době.Velice dbá o dlouhodobou spokojenost svých zákazníků. Zkrátka dobrá reference je nad jakoukoliv reklamu...Její služby můžeme a budeme vřele doporučovat.Martin a Hana Střechovi"Děkuji a těším se na další spolupráci i v tomto roce.

(Prodej rodinného domu 5+1, Roztoky u Prahy)

Ing. Martin Střecha

Manažer ve společnosti HOPI HOLDING, a.s.


,,Lenička mi prodávala mou chatu v Roztokách po smrti mého manžela. Naprosto oceňuji její laskavý a přátelský přístup. Je to nejen velice schopná realitní makléřka, ale také je úžasná vrba, a za to jsem jí vděčná. Stala se mou přítelkyní, a jsem velice ráda, že jsem jí poznala. Děkuji Ti, Leni."

(Prodej chaty (3 stavení), v zahrádkářské kolonii, Roztoky u Prahy Žalově, Praha-západ, Středočeský kraj).


Květa Havlíčková

Seniorka na odpočinku


Vážená paní Kozlíková,

v nasyceném realitním trhu oceňuji především Váš nadstandardní komunikativní a empatický přístup. Mockrát děkuji za kompletní realitní služby od reálného odhadu prodejní ceny našeho domu, vytvoření inzerce až k podepsání smluv o prodeji.

Vašim dalším klientům mohu vzkázat, že si velmi dobře vybíráte nemovitosti. Pokud mají zájem o nemovitost, kterou zastupujete, nemusí se ničeho obávat.

Dagmar Píšová

Lektorka anglického jazyka


Veľmi pekne ďakujem pani Kozlíkovej za jej prístup a ochotu riešiť všetko čo príde do cesty v prípade predaja nemovitosti, či aj iných osobných záležitostí. Bola som veľmi spokojná a určite Vás budem odporúčať ďalej. Nech sa Vám darí :)

(Prodej rodinného domu 5+kk, Slatina, okres Kladno

Ing. Olívia Kukačková

Podnikatelka

Kontaktujte nás

Napište nám o více informací

Vaše data zpracováváme podle Zásad ochrany osobních údajů