Mgr. Kateřina Turnhöffer - Advokátní kouzelnice realitního práva

Dovolte nám, abychom vám představili skutečnou čarodějku realitního práva, Mgr. Kateřinu Turnhöffer. Pro naši realitní společnost Home Kozlík zastává klíčovou roli jako advokátka, a její přínos je natolik význačný, že si svou práci bez ní už nedokážeme představit.

Když řekneme, že je pečlivá, tak to je slabé slovo. Kateřina pečlivost spojuje s precizností a svými schopnostmi nás vede k dokonalosti ve všech našich právních záležitostech. Její inteligence a erudice v oblasti realitního práva jsou skutečně ohromující. Ať už se jedná o konzultace, přípravu smluv nebo advokátní úschovy pro naše klienty, Kateřina dává do své práce srdce a duši, aby každý detail byl na svém místě.

Ale to není všechno, co tuto výjimečnou osobnost charakterizuje. Kateřina je také nesmírně lidskou a srdečnou osobou. Má unikátní schopnost navodit uvolněnou atmosféru a lidé si s ní rádi popovídají nejen o právních záležitostech, ale také o životě obecně. Je to právě její lidský přístup, který vytváří mezi námi a klienty pevné a důvěrné vztahy.

Její advokátní společnost AK-Turnhofer na Praze 6 - Dejvicích je základnou, kde s klienty podepisujeme veškeré kupní a úschovní smlouvy

Je to místo, kde se rodí právní magie a kde se plní sny o vlastním domově pro naše klienty.

Mimo práci je Kateřina milující manželkou a matkou. Se svým manželem, význačným advokátem v oblasti trestního práva, a malým synem žijí v Praze. Ačkoli jsou zaneprázdnění svými profesemi, milují cestování a často vyrážejí na dobrodružství do exotických koutů světa. A co je neuvěřitelné, Káťa je schopná dělat smlouvy i na lehátku na pláži, protože právo je její vášní a nepřetržitě ji provází.

Milá Kateřino, jsme nesmírně vděční za Vaše profesionální působení ve světě realitního práva a za to, že nám do našeho týmu vnášíte svůj neuvěřitelný talent a lidskost. Vaše přítomnost nás inspiruje a Vaše schopnost sjednotit práci s radostí je neobyčejná.

Děkujeme Vám za všechno, co pro nás děláte, a těšíme se na další kouzelné okamžiky společně!


Zavolejte jí: +420 607 013 418

Napište jí: kturnhofer@ak-turnhofer.cz


Povinné údaje:

Jméno: Mgr. Kateřina Turnhöffer, advokát AK-Turnhofer
Místo podnikání Evropská 2758/11, PSČ: 160 00, Praha 6 - Dejvice

IČO: 74822985

ČAK 18259