Pronájem bytu 2+kk s terasou a parkovacím stáním v Novostavbě Liberty building, Praha 4-Nusle, V Horkách

Tento velice hezký byt v novostavbě Liberty building v Nuslích jsme pomáhali majitelce nejdříve vykoupit, v rámci developerského projektu, kdy jsme jí vytvářeli i návrhy nájemních smluv pro banku, jelikož majitelka v této novostavbě vykupovala hned vícero bytů. O tyto byty se staráme i jako správci. Do bytů hledáme prověřené nájemce, které též projdou registry dlužníků, také požadujeme reference od bývalého pronajímatele a čistý trestní rejstřík. Problémové nájemce obratem vystěhováváme, Byt pronajíme v průměru jednoho týdne. Necháme uklidit, opravíme drobné poškození, vymalujeme a provedeme homestaging. Pronajmeme a profesionálně zpracujeme i Váš byt. 


Pronájem bytu 2+1, Praha 8-Libeň, Na Žertvách

Tento hezký byt po renovaci se dvěma neprůchozími pokoji v cihlovém bytové domě u metra -B- Palmovka, máme ve správě. Byt jsme naposledy pronajímali v roce 2015 dvěma pracujícím dámám, od této doby se nájemkyně prozatím nezměnily. Tento byt jsme pronajali do 1 hodiny od zveřejnění naší video prohlíkdy.

Do bytů, které máme na starost, hledáme prověřené nájemce, které též projdou registry dlužníků, také požaduji reference od bývalého pronajímatele a čistý trestní rejstřík. Problémové nájemce obratem vystěhováváme. Byt pronajmeme v průměru do jednoho týdne, od přebrání klíčů od bytu. Nechám uklidit, opravíme drobná poškození a vymalujeme, provedeme homestaging.

Pronajmeme a profesionálně zpracujeme i Váš byt.


Pronájem Byt 3+kk/B, K, 80m2m, Praha 4 - Nusle, ulice Pelhřimovská

Tento velice hezký byt v cihlovém bytové domě u metra -C- Budějovická, máme ve správě. Naposledy byl tento byt pronajímán v roce 2015 zahraničním bezproblémovým studentům, od této doby se nájemci prozatím nezměnili. Pokud je třeba prodloužení víza a případná potvrzení pro cizineckou policii či případné prodlužování nájemní smlouvy, nájemci volají nám a tuto službu i po podpisu nájemní smlouvy poskytujeme my, majitel se tudíž o tyto věci nemusí starat, nemá tedy s nájemci jakoukoli starost.

Do bytů, které máme na starost, hledám prověřené nájemce, které též projdou registry dlužníků, také požadujeme reference od bývalého pronajímatele a čistý rejstřík trestů. Problémové nájemce obratem vystěhováváme. Byt pronajmeme v průměru do jednoho týdne, od přebrání klíčů od bytu. Necháme uklidit, opravíme drobná poškození, vymalujeme a provedeme homestaging.

Pronajmeme a profesionálně zpracujeme i Váš byt.Pronájem novostavby bytu 3+kk s balkónem a parkovacím stáním, Praha 9-Prosek, Kytlická

Tento velice hezký byt v novostavbě na Proseku, máme ve správě, jelikož majitelé žijí trvale v zahraničí.

Do bytů, které máme na starost, hledáme prověřené nájemce, které též projdou registry dlužníků, také požadujeme reference od bývalého pronajímatele a čistý trestní rejstřík. Problémové nájemce obratem vystěhovávám. Byt pronajmeme v průměru do jednoho týdne, od přebrání klíčů od bytu. Necháme uklidit, opravit dobrá poškození, vymalovat a provedeme homestaging.

Pronajmeme a profesionálně zpracujeme i Váš byt.