Prodej chatky Roztoky-Žalov

Prodejní cena: 560.000,- Kč. 

Tuto chatičku, v nádherném prostředí Roztockého Žalova, na pronajatém pozemku, jseme prodali během devíti dnů od uveřejnění našeho videa a to zájemcům z Frankfurtu, kteří chatičku fyzicky uviděli až po složení rezarvační zálohy. Na základě naší video prezentace se usnesli, že jim toto stačí ke složení rezervace, jelikož díky němu si dokázali představit celkový stav nemovitosti o vzhled okolí. 

Celkový prodej byl zrealizován během jednoho měsíce, včetně přepisu na katastrálním úřadě pro Prahu-Západ. Též jsme pro prodávajícího a kupujícího poskytli bezúročnou úschovu v rámci našeho firemního úschovního účtu Home Kozlík s.r.o. a zařídili přepis energií u společnostu Free for you. V chatičce jsme učinili homestaging, tudíž předpřípravu prodeje, kdy jsme v chatce i osobně uklízeli. Prodáme a profesionálně zpracujeme i Váš prodej nemovitosti. 


Prodej pozemek 1810 m2, Praha 10-Záběhlice


Prodej mezonetového bytu 3+kk v insolvenčním řízení, Praha 2-Vinohrady, Korunní

Prodejní cena: 10.000.000,- Kč. Tento krásný mezonetový byt na Vinohradech, jsme pomohli investorce vykoupit v insolvenčním řízení za cenu 7.900.000,- Kč + 4% daň z převodu nemovitostí. A prodali hned prvnímu zájemci. V tomto bytě jsme vytvořili i profesionální homestaging, tedy úpravu bytu před prodejem, jako je dekorování prostoru, kompletní úklid a nadesignování. Prodáme a profesionálně zpracujeme i Váš prodej nemovitosti. 

Realizovaná zakázka v rámci insolvenčního řízení, nádherného mezonetového bytu 3+kk s klimatizací, otevíratelnou střechou, krbem a zahradou v atriu domu, 100m2, Praha 2 - Vinohrady, Korunní. Po odečtení nákladů, jakými byla výmalba, úklid, opravy, a revize elektřiny a plynu, minus 19% daň ze zisku, byl výdělek pro investorku 1.428.840,- Kč. V tomto bytě jsme též vytvořili i profesionální homestaging, tedy úpravu bytu před prodejem, jako je dekorování prostoru, kompletní úklid, výmalba, drobné opravy a nadesignování. Prodáme a profesionálně zpracujeme i Váš prodej nemovitosti.

Cena prodeje 10.000.000,- Kč


Prodej mezonetového bytu 4+kk s terasou, Praha 4-Nusle, Svatoslavova

Prodejní cena: 8.500.000,- Kč. Tento krásný mezonetový byt v Nuslích jsme pomohli investorce vykoupit v insolvenčním řízení za cenu 4.900.000,- Kč + 4% daň z převodu nemovitostí. Byt jsme nechali vymalovat a opravit drobné nedostatky, cca 1/2 roku jsme zde měli kancelář, než jsem byt přeprodali za výše zmiňovanou cenu. Po odečtení nákladů, jakými byla výmalba, úklid, opravy, nový kotel a revize elektřiny a plynu, minus 19% daň ze zisku, byl výdělek pro investorku 2.707.020,- Kč. V tomto bytě jsme též vytvořili i profesionální homestaging, tedy úpravu bytu před prodejem, jako je dekorování prostoru, kompletní úklid a nadesignování. Prodáme a profesionálně zpracujeme i Váš prodej nemovitosti.


Prodej RD v Hrusicích, Praha-Východ

Prodejní cena: 8.500.000,- Kč,-

Tento dům se prodával v období krize, kdy nemovitosti nebyly cenově tak vysoko jako jsou nyní, cena přes osm milionů, byla v tomto případě skutečně vysoká, avšak díky naší video-prohlídce se dům prodal během dvou měsíců od uveřejnění. Prodáme a profesionálně zpracujeme i Váš prodej nemovitosti.

Realizovaná zakázka prodeje RD 4+1 180 m² s velkou vzrostlou zahradou 2083 m² a garáží, Hrusice, Praha- Východ Cena: 8.500.000,- Kč - Vítejte v pohádkovém kraji, kde se narodil Josef Lada. V kraji kocoura Mikeše, víl a především vodníků. Chcete li se na chvíli dostat do pohákdy, rádi Vás do ní vezmeme, stačí shlédnout naše video :)


Prodej mezonetového bytu 3+kk s terasou, Praha 4-Nusle, Na Jezerce

Prodejní cena: 6.000.000,- Kč. Tento krásný mezonetový byt v Nuslích jsme prodali hned druhému zájemci. V tomto bytě jsme vytvořili i profesionální homestaging, tedy úpravu bytu před prodejem, jako je dekorování prostoru, kompletní úklid a nadesignování. Prodám a profesionálně zpracujeme i Váš prodej nemovitosti.