Home staging

Home staging je předpříprava nemovitosti před jejím prodejem, zárove to ovšem může být i předesignování a zútulňování Vašeho domova.

Homestaging může spočívat v prostém uklizení a uspořádání dané nemovitosti až po kompletní předělání prostoru, od výměny staré kuchyně po renovaci koupelny.

Základem jsou doplňky, které automaticky navozují útulnější atmosféru, důležité jsou též světlé barvy, nikoli příliš tmavé či křiklavé. K doplňkům patří polštáře. Čím více, tím lépe. Obrazy, plastiky, knihy, dekorace, atp. Všeobecně ovšem platí, chcete-li rychle prodat nemovitost, a za dobré peníze, musí se nemovitost především líbit

a jistě se nebude potencionálním zájemcům líbit, pokud bude v nemovitosti nepořádek a chaos. Takže základem je UKLIDIT. Vše srovnat, přerovnat, odstranit starý ošklivý nábytek, atd. Vyplatí se též vymalovat a opravit co je rozbité. Pokud budete investovat do prodeje, vždy se Vám to vyplatí. Stačí pár drobných věcí lahodící oku z nepříliš drahé Ikey a výsledný efekt Vás může velice překvapit. Kupříkladu se nám díky home stagingu podařilo prodat mezonetový byt na Praze 4 - Nusle o jeden milion korun dráž, než-li si původně majitel představoval, a to se vyplatí že?

Zaujalo vás to?

Spojte se s námi

Vaše data zpracováváme podle Zásad ochrany osobních údajů