Mgr. Lenka Kozlíková

Tak to jsem já. Bezpečně vás provedu realitní džunglí.
Tak to jsem já. Bezpečně vás provedu realitní džunglí.

Motto: ,,BÝT JINÝ NENÍ ŠPATNÉ, JE TO VÝHODA."

Jmenuji se Lenka Kozlíková a vřele Vás vítám na našich webových stránkách společnosti Home Kozlík.

V realitách jsem od roku 2006, kdy jsem byla ve třetím ročníku na vysoké škole a hledala tak trochu jinou brigádu než-li měli moji spolužáci. Nejdříve jsem pracovala na živnost jako OSVČ. Nyní vykonávám funkci zástupce Home Kozlík s.r.o., tudíž právnická osoba.

Naučila jsem se disciplíně, úctě a profesionálnímu přístupu ke klientům. Za 17 letprofesionální dráhy realitního managera, jsem získala obrovskou škálu znalostí nejen z celkového obchodu s nemovitostmi, ale i z oblasti realitního práva, insolvenčního práva a exekučního práva, neboli práva úpadkového.

V roce 2015 jsme založili realitní společnost Home Kozlík s.r.o., se specializací na prodej a pronájem nemovitostí.

S mým mužem a naším osmiletým synem, žijeme v rodinném domku u lesa kousek od Prahy, kde tuto lokalitu miluji a proto jsem profíkem v rámci Středočeského kraje, kde znám každý kout. Nicméně já, jakožto rodilá pražačka, milující i naše krásné hlavní město a především Prahu 4-Nusle, kde jsem vyrůstala, znám jako své boty a jsem tedy pro tuto lokaci, co se týče nemovitostí, jako stvořená.

Mezi mé koníčky patří, především, moje práce, bez níž si život již neumím představit, četba (historické romány, beletrie, literatura faktu, fantasy), bytový design, a zahradničení, také jsem obrovským milovníkem hor a tak jakmile nasněží, vyrážíme s rodinou na hory, kde se věnujeme snowboardingu a náš syn se, v současné době, učí na lyžích. Milujeme filmy, výletování a objevování nových míst.


Také se každým rokem ve vánočním čase, velmi aktivně, věnuji charitě. Každý rok je trochu jiné téma a tak jsem se od roku 2015, (v rámci společnosti Home Kozlík), věnovala Klokánku, dětským domovům i maminkám samoživitelkám, které mají často velmi hluboko do kapsy. Na naše charitativní akce se můžete podívat zde.

Néjlépe mi je s mojí rodinou, tedy ve společnosti mého muže a syna. Do naší rodiny patří též čivavák Ryčí a také ragdollí kočičí slečna Vinnie. Nejnovějším členem naší rodiny je činčilák Sauí.

Práce realitního managera, jakožto jednatelky společnosti Home Kozlík s.r.o., mě skutečně baví a snažím se ji odvádět na špičkové úrovni. Točím video prohlídky, využívám profesionálního fotografa a natáčení z drona, vytvářím Home Staging, pracuji na sociálních sítích Facebook, Twitter, Lindkedin, YouTube a Instagram, vše s jasným cílem. Prodat vaši nemovitost za co nejvyšší cenu k vaší plné spokojenosti.

Moje rodina
Moje rodina

Chci prezentovat, že když dva dělají totéž, nikdy to není totéž. Je všeobecně známo, že rozdíl mezi makléři je řekněme nemalý. Prosím, přečtěte si naše články. Věřím, že vám tyto informace pomohou v rozhodování a že si pro prodej nemovitosti zvolíte tu správnou cestu.

Za každým prodejem nemovitosti se totiž skrývá lidský příběh. A to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř.

Záleží mi na odvedení špičkové práce a na spokojenosti klienta. A dbám na svém dobrém jménu a pověsti. Za mě pak hovoří reference spokojených klientů.


Pokud jste dočetli až sem, máte můj obdiv a děkuji Vám. Pokud Vás cokoliv dalšího zajímá, neváhejte mne kontaktovat. Ráda se s Vámi sejdu u kávy.

Zavolejte mi: +420 730 147 077

Napište mi: lenka@homekozlik.cz

Kde působím?

Prodávám a pronajímám nemovitosti v Praze, na Praze - západ, především v Roztokách u Prahy, Úholičkách, Úněticích, Horoměřicích, Sedlci, Kralupech nad Vltavou, a okolí. Proč? Bydlím tu.

Dále je má lokalita Hlásná a Zadní Třebaň, kde mám chatu, spadá sem také okolí Karlštejna, Řevnice, Rovina, Mořina, Černošice, Dobřichovice, a okolí.

Mou lokalitou jsou také Jižní Čechy a to Písek, Strakonice, Kestřany, a okolí, kde jsou doma rodiče mého muže.


Povinné údaje:

Jméno: Mgr. Lenka Kozlíková, zástupce jednatele Home Kozlík s.r.o., jednající za společnost v plném rozsahu
Místo podnikání Home Kozlík : Revoluční 1403/28, 110 00, Praha 1
IČO: 04460359
Vznik živnostenského oprávnění: 07.10.2015
Vznik vázané živnosti realitní zprostředkování: 14.03.2022
Živnost přidělil: Městský úřad Praha 1

Chcete si objednat naše služby?

Kontaktujte nás

Vaše data zpracováváme podle zásad ochrany osobních údajů