Mgr. Lenka Kozlíková certifikovaný realitní makléř prodej/pronájem u Home Kozlík, 

  Tel: +420 730 145 421, e-mail: lenka@homekozlik.cz, www.lenkakozlikova.cz

Jmenuji se Lenka Kozlíková a vřele Vás vítám na našich stránkách realitní a developerské společnosti Home Kozlík s.r.o.

V realitách jsem od roku 2006, kdy jsem byla ve třetím ročníku na vysoké škole a hledala tak trochu jinou brigádu než-li měli moji spolužáci. Naučila jsem se disciplíně, úctě a profesionálnímu přístupu ke klientům. Za 16 letprofesionální dráhy realitního managera, jsem získala obrovskou škálu znalostí nejen z celkového obchodu s nemovitostmi, ale i z oblasti realitního práva, insolvenčního práva a exekučního práva, neboli práva úpadkového.

V roce 2015 jsme s mým mužem založili realitní společnost Home Kozlík s.r.o., se specializací na prodej a pronájem nemovitostí a na úpadkové právo a výkupy nemovitostí.

S mým mužem a naším osmiletým synem, žijeme v rodinném domku u lesa v Roztokách u Prahy, kde tuto lokalitu milujeme a proto jsme profíky v rámci Středočeského kraje, kde známe každý kout. Nicméně já, jakožto rodilá pražačka, milující i naše krásné hlavní město a především Prahu 4-Nusle, kde jsem vyrůstala, znám jako své boty a jsem tedy pro tuto lokaci, co se týče nemovitostí, jako stvořená.

Mezi mé koníčky patří, především, moje práce, bez níž si život již neumím představit, četba (historické romány, beletrie, literatura faktu, fantasy), také jsem obrovským milovníkem hor a tak jakmile nasněží, vyrážíme s rodinou na hory, kde se věnujeme snowboardingu a náš syn se, v současné době, učí na lyžích. Milujeme filmy, výletování a objevování nových míst. Také se každým rokem ve vánočním čase, velmi aktivně, věnujeme charitě. Každý rok je trochu jiné téma a tak jsme se od roku 2015 věnovali Klokánku, dětským domovům i maminkám samoživitelkám, které mají často velmi hluboko do kapsy. 

Néjlépe mi je s mojí rodinou, tedy ve společnosti mého muže a syna. Do naší rodiny patří též dva čivaváci Scoobík a Ričí a také ragdollí kočičí slečna Vinnie.

Práce realitního managera mě skutečně baví a snažím se ji odvádět na špičkové úrovni. Točím video prohlídky, využívám profesionálního fotografa a natáčení z drona, vytvářím Home Staging, pracuji na sociálních sítích Facebook, Twitter, YouTube, Lindkedin a Instagram, vše s jasným cílem. Prodat vaši nemovitost za co nejvyšší cenu k vaší plné spokojenosti.

Chci prezentovat, že když dva dělají totéž, nikdy to není totéž. Je všeobecně známo, že rozdíl mezi makléři je řekněme nemalý. Prosíme, přečtěte si naše články. Věřím, že vám tyto informace pomohou v rozhodování a že si pro prodej nemovitosti zvolíte tu správnou cestu.

Za každým prodejem nemovitosti se totiž skrývá lidský příběh. A to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř.

Záleží mi na odvedení špičkové práce a na spokojenosti klienta. A dbám na svém dobrém jménu a pověsti. Za mě pak hovoří reference spokojených klientů.

Pokud jste dočetli až sem, máte můj obdiv a děkuji Vám. Pokud Vás cokoliv dalšího zajímá, neváhejte nás kontaktovat. Rádi se s Vámi sejdeme u kávy.

Zavolejte mi: +420 730 147 077

Napište mi: lenka@homekozlik.cz

Kde působím?

Prodávám a pronajímám nemovitosti v Praze, kde jsem vyrostla, na Praze - západ, především v Roztokách u Prahy, Úholičkách, Úněticích, Horoměřicích, Kralupech nad Vltavou, a okolí. Proč? Bydlím tu.

Dále je má lokalita Hlásná a Zadní Třebaň, kde mám chatu, spadá sem také okolí Karlštejna, Řevnice, Rovina, Mořina, Černošice, Dobřichovice, a okolí.

Mou lokalitou jsou také Jižní Čechy a to Písek, Strakonice, Kestřany, a okolí, kde jsou doma rodiče mého muže.

Ukázka mnou uskutečněných zakázek 

Ing. Ekaterina Bogomolnaya

Managerka společnosti Siemens

"Má recenze se týká, konkrétně, realitní managerky Lenky Kozlíkové se kterou spolupracuji od roku 2006, tudíž od jejích počátků až po součastnost. Začínala jako má osobní makléřka s pronájmy mých prvních bytů v Nuslích. Poté mi pomohla při výkupu několika bytů v novostavbě Liberty building a já jsem musela velice ocenit její nezištný přístup. Zavolat jsem mohla kdykoli, když jsem potřebovala ukázkové smlouvy pro banku, jelikož jsem byty kupovala, abych je mohla pronajímat, udělala mi je a nic za smlouvy nechtěla. Rozhodla jsem se tedy, že jí svěřím správu všech mých bytů a musím říci, že jsem nešlápla vedle. Lenka má neuvěřitelnou intuici na nájemníky, o všechny se stará perfektně a nejsou na ní žádné stížnosti. Za celých 13 let se stalo pouze 2x, že se nájemce ukázal jako problémový (bytů mám dohromady 30cet) a Lenka tento problém vzala s přirozeností sobě vlastní. Řekla mi "klid, to vyřeším" a vyřešila. Problémové nájemníky vystěhovala, byty vyklidila, nechala nově vymalovat a opravit co bylo rozbité, vyřešila problémy i po právní stránce a našla do bytů nové nájemníky, se kterými již několik sezón není problém. Navíc jsem získala i skvělou přítelkyni, za tu dobu co se známe. Leni perfektní práce, opravdu. A moc Ti za vše děkuji.

S přáním dalším úspěchů."

Ing. Ekaterina Bogomolnaya,

v Praze 1. června 2018.

Objednejte si mé služby

Napište mi o více informací

Vaše data zpracováváme podle Zásad ochrany osobních údajů