Prodej chatky v osobním vlastnictví po kompletní renovaci na krásném rovinatém pozemku v klidné zahrádkářské kolonii

NOVINKA

Video prohlídka

Pohled na chatku se zahradou
Obývací pokoj
Kuchyňka
Ložnice pod střechou chatky

Popis nemovitosti

Obývací pokoj
Obývací pokoj

Hledáte místo pro útěk z městského shonu a ruchu?

Nabízím Vám jedinečnou příležitost k nákupu chaty v malebných Roztokách u Prahy. Tato chata prošla v roce 2023 kompletní renovací a nyní čeká na svého nového majitele.

Chata v osobním vlastnictví se nachází na prostorném pozemku o rozloze 900 m², který je součástí klidné zahrádkářské kolonie, obklopené zelení a lesem. Ideální místo pro ty, kteří hledají klid a pohodu v přírodě, ale zároveň chtějí být nedaleko od Prahy.

Co Vám chata nabízí:

🟢Kompletně renovovanou chatu: Moderní interiér s veškerým vybavením, které potřebujete pro pohodlný poby

🟢Velkou zahradu: 600 m² prostoru pro Vaše zahradní sny. Ať už si přejete pěstovat vlastní zeleninu nebo jen relaxovat, zde máte neomezené možnosti.

🟢Altán: Perfektní místo pro rodinná setkání, grilování nebo jen odpočinek s knížkou.

🟢Fóliovník: Pro nadšence do zahradničení, kteří si rádi vypěstují vlastní zeleninu a bylinky.

🟢Bazén: Pro osvěžení v horkých letních dnech a zábavu pro celou rodinu.

Chata je situována v nádherném a klidném prostředí, ideálním pro odpočinek a relaxaci.

Okolní příroda a lesy nabízejí nespočet možností pro procházky, turistiku a cyklistiku.

Neváhejte a přijďte se podívat na tuto krásnou chatu v Roztokách u Prahy. Přesvědčte se sami o jejím kouzlu a klidné atmosféře. Tato nabídka je ideální pro všechny, kteří hledají útulné a klidné místo k odpočinku nedaleko Prahy.

Pro více informací a prohlídku nás mne neváhejte kontaktovat ☎️ 7️⃣3️⃣0️⃣ 1️⃣4️⃣7️⃣ 0️⃣7️⃣7️⃣

Roztoky u Prahy

Roztoky u Prahy jsou malebné město ležící v těsném sousedství hlavního města - Prahy. Toto místo nabízí unikátní kombinací přírodních krás, historických památek a moderního pohodlí, což z něj činí ideální destinaci jak pro návštěvníky, tak pro stálé obyvatele.

🟢 Historie a kulturní dědictví

Roztoky mají bohatou historii, která sahá až do středověku. První písemná zmínka o obci pochází z roku 1233. V průběhu staletí se Roztoky vyvíjely jako významné místo na obchodních stezkách vedoucích do Prahy. Významným milníkem v historii města bylo 19. století, kdy se Roztoky staly oblíbeným letoviskem bohatých Pražanů, což vedlo k výstavbě řady vil a letních sídel.

Roztocký zámeček je historickou dominantou Roztok a vyhledávanou atrakcí pro milovníky historie
Roztocký zámeček je historickou dominantou Roztok a vyhledávanou atrakcí pro milovníky historie

 🟢 Památky a zajímavosti

Jednou z nejvýznamnějších památek města je zámek Roztoky, původně gotická tvrz přestavěná na renesanční zámek. Tento zámek je dnes domovem Středočeského muzea, které nabízí expozice mapující historii regionu, umělecké sbírky a různé tematické výstavy. Zámek obklopuje krásný park, který je ideálním místem pro procházky a relaxaci.

Dalším zajímavým místem je Levý Hradec, staroslovanské hradiště, které je považováno za jedno z nejstarších center přemyslovského státu. Zdejší kostel sv. Klimenta je jednou z nejstarších dochovaných staveb svého druhu v České republice.

🟢 Přírodní krásy

Roztoky jsou také bohaté na přírodní krásy. Leží na břehu Vltavy, což poskytuje nádherné výhledy a možnosti pro různé vodní aktivity. Okolní krajina je protkána pěšími a cyklistickými stezkami, které vedou skrze malebné lesy a louky. Jednou z nejoblíbenějších tras je stezka do Tichého údolí, které je přírodní rezervací s bohatou faunou a flórou.

🟢 Moderní život

Roztoky u Prahy jsou dnes moderním městem, které nabízí všechny potřebné služby a infrastrukturu. Blízkost Prahy umožňuje snadný přístup k metropoli a jejím kulturním, vzdělávacím a pracovním příležitostem. Zároveň si Roztoky zachovávají svou klidnou a přátelskou atmosféru, díky čemuž jsou ideálním místem pro rodinný život. Město je jako dělané pro rodiny s dětmi, neb jsou zde čtyři mateřské školy, základní škola má tři budovy, a najdete zde i soukromou základní školu. Také mnoho aktivit pro rodiny, mnoho zájmových kroužků, roztocký skaut, atp.

Závěr

Roztoky u Prahy jsou městem, které spojuje bohatou historii, kulturní dědictví a krásnou přírodu s moderním pohodlím a kvalitou života. Toto město je skvělým příkladem toho, jak může malé město nabídnout velké zážitky a kvalitu života, která uspokojí jak obyvatele, tak návštěvníky. Pokud hledáte místo, kde se můžete ponořit do historie, užívat si přírodní krásy a přitom mít na dosah všechno, co moderní život nabízí, Roztoky u Prahy jsou tou pravou volbou.


Dostupnost z Roztok u Prahy tam a zase zpátky, aneb život Roztočana.

Za 10 minut jízdy autem dojedeme na nájezd na Pražský okruh u Horoměřic.

V Roztokách staví několik autobusových linek PID. Tyto autobusy jezdí buď na zelené metro linky -A- Dejvická, anebo do Velkých Přílep, Praha 6 - Suchdol, Běliny, či Holubice.

Dále jsou v Roztokách dvě vlaková nádraží. Roztoky u Prahy a Roztoky Žalov (od chatky je nejblíže vlakové nádraží Roztoky u Prahy), kde jezdí vlak Elefant City. Linka S4 nás pohodlně doveze za cca 17 minut přímo do centra Prahy na Masarykovo nádraží, (modrá linka metra -B-) Cestou však můžeme vystoupit též v Bubenči (zastávka Podbaba), kde je zelená linka metra -A-, či na Nádraží Holešovice (červená linka metra -C-).

Osobně vyzkoušeno, cesta je rychlá a velice pohodlná.

50 m²
Podlahové plochy 
600 m²
Zahrada 
1
Ložnice v podkroví chatky
2023
Renovace 

Cena 3 200 000 Kč

(64 000 za m²)

Cena včetně provize a veškerých advokátních služeb

☎️ +420 730 147 077 📩 lenka@homekozlik.cz

Síť služeb a technická vybavenost

 • Mateřská Školka Spěšného 288 = 9 minut pěšky od chatky (2 minuty autem)
 • Základní škola Zdenky Braunerové hl. budova, Školní náměstí 470 = pěšky od chatky cca 13 minut (autem: 3 minuty)
 • Česká pošta = Tyršovo náměstí, Roztoky
 • Bankomat Komerční banky = Tyršovo náměstí, Roztoky
 • Albert = Tyršovo náměstí 2218, Roztoky = od chatky cca 13 minut pěšky (2 minuty autem)
 • Tesco = Lidická 2250, Roztoky = od chatky cca 4 minuty autem
 • Lidl = Suchdolská 1056, Horoměřice =8 minut autem od chatky
 • Kaufland Pod Paťankou 2743, Praha 6 - Dejvice = autem cca 10 minut od chatky
 • Květinářství, masážní salon, kadeřnictví, vinotéka, kebab, cestovní kancelář, papírnictví, Kooperativa, lékarna (lékárny jsou v Roztokách dvě), minimarket, restaurace Academic Hotel & Congress Centre, bowling = Tyršovo náměstí.
 • Skvělé restaurace jsou v Roztokách MO's bistro - Masarykova 1379; La Stella - U hřiště 1249, či Lamb Grill House -Lidická 372, a další.
 • Výborná thajská restaurace + sushi, Sakyo Sushi & Asian Cuisine, Přílepská 1354, Roztoky-Žalov
 • Máme zde také senzační kavárny, příkladem: Modrý korálek s nádechem provence - Levohradecká 1119; Růžová kavárna - Tyršovo náměstí 427; Kavárna Koroze - Nerudova 452, či Kavárna Kofííí, nádražní 22.
 • Roztočáci hojně navštěvují Pepco - Masarykova 1379, dá se zde sehnat mnoho prima dětského oblečení (i pro dospělé), a také úžasné dekorace do Vašeho nového domova.

Dopravní dostupnost

Roztoky u Prahy jsou velmi dobře dopravně dostupné díky své strategické poloze v blízkosti hlavního města České republiky, Prahy. Město je propojeno s Prahou a dalšími okolními lokalitami různými dopravními prostředky, což usnadňuje cestování jak pro obyvatele, tak pro návštěvníky. Níže je uveden přehled hlavních způsobů dopravy, které lze využít v Roztokách u Prahy.

🟢 Železniční doprava

Roztoky jsou obsluhovány železniční tratí, která zajišťuje rychlé a pohodlné spojení s Prahou a dalšími městy. Hlavní železniční stanice v Roztokách je Roztoky u Prahy. Tato stanice je součástí tratě S4 na pražské integrované dopravě (PID), která vede z Prahy do Kralup nad Vltavou. Roztoky však disponují ještě jednou vlakovou stanicí a to Roztoky Žalov.

Vlaky jezdí ve špičce přibližně každých 27. Cesta vlakem z Roztok do centra Prahy (stanice Podbaba (zelená linka metra -A-), Nádraží Holešovice (červená linka metra -C-), a Praha Masarykovo nádraží (žlutá linka metra -B-) trvá přibližně 15-20 minut, což činí vlak velmi efektivním a populárním způsobem dopravy pro dojíždění do práce nebo za kulturou a zábavou.

🟢 Autobusová doprava

Roztoky jsou také dobře propojeny autobusovou dopravou. Město je součástí pražské integrované dopravy (PID), což znamená, že jízdenky jsou kompatibilní s pražskými městskými autobusy, tramvajemi a metrem. Hlavní autobusové linky, které obsluhují Roztoky, jsou:

 • Autobusová linka 340: Tato linka spojuje Roztoky s Prahou (Dejvická) a vede přes několik dalších menších obcí.
 • Autobusová linka 350: Tato linka rovněž spojuje Roztoky s Prahou (Dejvická) a dále pokračuje do okolních obcí.

Autobusy jezdí v pravidelných intervalech a nabízí pohodlnou alternativu k vlakové dopravě.

🟢 Silniční doprava

Pro ty, kteří preferují cestování autem, jsou Roztoky velmi dobře dostupné po silnici. Město leží v blízkosti významných silničních tahů, což umožňuje snadný přístup do centra Prahy i do dalších částí středních Čech.

 • Silnice II/242: Tato silnice spojuje Roztoky s Prahou a Kralupy nad Vltavou.
 • Dálnice D8: Dálnice D8 je vzdálena jen několik kilometrů od Roztok a poskytuje rychlé spojení směrem na Ústí nad Labem a Německo.

Cesta autem z Roztok do centra Prahy trvá přibližně 20 minut, v závislosti na dopravní situaci.

🟢 Cyklistická doprava

Roztoky jsou také přátelské k cyklistům. Městem prochází několik cyklostezek, které spojují Roztoky s Prahou i okolními obcemi. Oblíbenou trasou je cyklostezka vedoucí podél Vltavy, která nabízí krásné výhledy a příjemnou jízdu.

🟢 Pěší doprava

Pro pěší je Roztoky přehledné a dobře dostupné město. Většina základních služeb a obchodů je v docházkové vzdálenosti. Město má dobře udržované chodníky a přechody, což zajišťuje bezpečný pohyb pro pěší.

Závěr

Roztoky u Prahy nabízejí vynikající dopravní dostupnost díky dobře fungující železniční a autobusové dopravě, kvalitním silnicím a dálnicím, a také možnostem pro cyklisty a pěší. Tato komplexní dopravní síť umožňuje snadné a rychlé spojení s Prahou a dalšími okolními oblastmi, což činí z Roztok atraktivní místo pro život i návštěvu.

Lokalita Roztoky u Prahy

Užitná plocha 50 m²

Plocha zastavěná 25 m²

Plocha zahrady 600 m²

Poplatky v současné chvíli je chata neobývaná a tak jsou zálohy na elektřinu ve výši 45 Kč/měsíc. 300 Kč/rok známka pro zahrádkářský svaz, 500 Kč/rok fond oprav

Kolaudace 1999

Zápis 2024

Zatepleno NE (zateplena je střecha, tudíž spací patro)

Exkluzivně ANO

www.ProdejChataRoztoky.cz


Voda                               ANO/ Voda zahrádkářské kolonie

Plyn                                                        NE

Elektřina                                     ANO (nová 2023)

Odpad                               NE/Je třeba vybudovat čističku

Vytápění                             Krbová kamna na tuhá paliva

Sklep                                                     ANO

Počet podlaží chatky               Zvýšené přízemí a 1 NP

Parkovací stání                                      ANO

Garáž                                                      NE

Terasa                                                     NE

Balkón                                                    NE

Zahrada                                                  ANO

Klimatizace                                             NE

Oplocení                          ANO/dřevěný plot + drátěný plot

Internet                          NE/nicméně lze dodat vzdušnou Wifi 

                                                   pomocí anténky na střechu

Vlastnictví chatka                      OV (osobní vlastnictví)

Vlastnictví pozemek                      Zahrádkářský svaz

Vybavení                                                   NE

Stodola/kůlna                                         ANO

Altán                                                        ANO

Bezbariérový přístup                                 NE

Budova                                             DŘEVO/BETON

Umístění objektu                             Klidná část obce

Telekomunikace                                  Internet/SAT

Stav objektu                                    PO RENOVACI 2024

Samozřejmostí je

 • Záruční list
 • zajištění hypotéčního úvěru (hypoteční specialista Jiří Lukeš ze společnosti Swiss Life select a.s.)
 • zajištění bezpečné úschovy vašich peněz (Mgr. Kateřina Turnhöffer z advokátní kanceláře Turnhoffer).
 • zajištění veškerých smluv
 • zajištění právních služeb se skutečnými právníky
 • rychlý a nekomplikovaný proces
 • převedu za vás energie a doporučím toho nejlepšího poskytovatele za nejlepší možnou cenu
 • pomohu vám se zajištěním internetu
 • neodkladně zajistím přepis na příslušném katastrálním úřadě
 • dohlédnu na řádné předání nemovitosti po převodu na katastrálním úřadě na nového majitele.
 • Po prodeji nekončíme.

Vizualizace prostor po renovaci

Fotogalerie

Interiér

Interiér chatky

bez vybavení

Dron

Exteriér

se zahradou a altánem

Půdorysy

Roztoky & okolí

Reference

Tel: +420 730 147 077

E-mail: lenka@homekozlik.cz

Mgr. Lenka Kozlíková

Realitní expertka, certifikovaná makléřka

Zaujala Vás tato nabídka?

Případně chcete prodat či pronajmout svou nemovitost, líbilo se Vám zpracování pronájmu a máte zájem o více informací?

NAPIŠTE MI

Vaše data zpracováváme dle zásad ochrany osobních údajů