Prodej velice pěkného bytu 2+1 po kompletní renovaci. Kralupy nad Vltavou - Lobeček

PRODÁNO

Video prohlídka

Kompletně vybavený obývací pokoj
Ložnice se spacím patrem
Koupelna s proskleným sprchovým koutem
Chodba bytu

Popis nemovitosti

Vybavená ložnice s velkou prosklenou šatní skříní
Vybavená ložnice s velkou prosklenou šatní skříní

Prodej vybaveného bytu 2+1 po kompletní renovaci v centru Kralup nad Vltavou

 byt 2+1

 1 ložnice

 1 samostatná toaleta

 1 koupelna se sprchovým koutem

 58 m²

✅ skvělá dostupnost

 kompletně vybavený byt (ušetříte za vybavení)

 po renovaci (2021)

 sklep

 centrum Kralup

 příroda a cyklostezka kousek do domu 🌲🌳🚴

 zastávka vlaku či autobusu kousek od bytu

Velice příjemný byt o dispozici 2+1 se sklepem. Byt je orientovaný na jihozápad.

Byt se nabízí jako kompletní vybavený vkusným a moderním nábytkem a spotřebiči v perfektním stavu. Vybavení bytu však mohou prodávající odstranit, pokud si to budete přát. Byt je po kompletní renovaci z roku 2021 a nachází se ve čtvrtém nadzemní podlaží bez výtahu. SVJ však odsouhlasilo celkovou renovaci domu (zateplení, nová fasáda, nová střecha).

Kuchyň je rájem pro milovníky vaření. Nabízí veškeré moderní vybavení, které by kuchyň měla mít. Spotřebiče jsou značek Electrolux a Beko. Najdete zde vestavěnou velkou myčku nádobí, indukční čtyř-ploténkovou varnou desku, výsuvnou digestoř. Kuchyň též disponuje vestavěnou horko-vzdušnou troubou a mikrovlnnou troubu v panelu kuchyně. Nemusíte se proto ohýbat, pokud pečete v troubě. Kuchyň dále disponuje mnoha úložnými prostory a kameninovým dřezem v černo šedé barvě. Zásuvky jsou zabudovány v pracovní desce linky a jednoduchým stlačením vyjedou ven.

Obývací pokoj je též útulně vybaven. Najdete zde velkou rohovou sedací soupravu, jídelní kout a police pod televizi Ikea. TV je však zabudována ve zdi.

Ložnice opět kopíruje příjemné světle šedivé tóny. Najdeme zde velkou vestavěnou šatní skříň se zrcadlovými posuvnými dveřmi, komodu a prostornou manželskou postel.

Koupelnaprosklený sprchový kout s kombinovanou sprchou a umyvadlovou skříňkou. Součástí je také pračka se sušičkou značky AEG.

Toaleta je samostatná se zabudovanou nádržkou na vodu.

V předsíni bytu je další vestavěná šatní skříň, tudíž o skladovací prostory nebudete mít nouze. Z této místnosti se dostanete do všech dalších prostor bytu.

Podlahy vinyl a dlažba.

Vytápění dálkové.

Dům je perfektně situován, máte zde vše na dosah. Nejbližší nákupy Vám zajistí PENNY market (dále Tesco či Lidl). V centru na náměstí jste maximálně do 10 minut volnou chůzí.

V přírodě jste do dvou minut od domu.

Kralupy nad Vltavou

Město Kralupy nad Vltavou leží po obou stranách řeky Vltavy asi 20 km severně od Prahy. Je železničním uzlem několika regionálních drah Praha - Děčín. Kralupy leží v místě, kde řeka Vltava vytéká ze skalnatého údolí Pražské plošiny a vstupuje do otevřené krajiny Polabí. Centrum města se rozkládá na levém břehu Vltavy v katastrálním území Kralupy nad Vltavou, jihovýchodně od Zákolanského potoka, toto katastrální území však zasahuje i do průmyslové a sportovní zóny na pravém břehu řeky. Blízko centra města se nachází železniční stanice Kralupy nad Vltavou, významný železniční uzel. Dominantou centra Kralup je pseudogotický kostel Nanebevzetí Panny Marie a svatého Václava, vysvěcená 27. října 1895.

Severní část města na levém břehu zaujímá katastrální území Lobeč,  

které jako jediné není samostatnou místní částí, ale patří také k centrální místní části. Jižním okrajem Lobče prochází východozápadním směrem silnice II/101, která na východě pokračuje přes most T. G. Masaryka (postavený v letech 1926–1928) do další místní části Lobeček a pak směrem na Veltrusy. Souběžně s vltavským břehem prochází Lobčí severojižním směrem silnice III. třídy do Nelahozevsi. V Lobči poblíž centra města je sportovní hala s plaveckým bazénem. Nad děčínskou železniční tratí vystupuje skalnatý ostroh Hostibejk s vycházkovými cestami a vyhlídkovým altánem, podél řeky pak navazuje Lobečská skála se třemi tzv. Nelahozeveskými tunely (I, II a III). Po břehu řeky vede Dvořákova stezka. Na levém břehu město Kralupy sousedí (od jihu k severu) s obcemi Dolany nad Vltavou, Holubice, Otvovice, Olovnice, Velvary a Nelahozeves.

Pravý (severovýchodní) břeh Vltavy zaujímá místní část a katastrální území Lobeček a na jihu na něj zasahuje k. ú. Kralupy nad Vltavou. Blíže k Vltavě leží obytná čtvrť s několika školami a zimním stadionem. Východní část Lobečku zaujímá rozsáhlý areál společností Synthos Kralupy (bývalý Kaučuk) a Orlen Unipetrol RPA (bývalá Česká rafinérská), na který na jihozápadě navazují další průmyslové objekty. Celá průmyslová zóna je protkaná sítí vleček. V nejvýchodnějším výběžku Kralup leží na trati 092 železniční stanice Chvatěruby. Město Kralupy na tomto břehu řeky sousedí s Veltrusy a Chvatěruby.

Kralupské údolí bylo osídleno již v pravěku. První doložená zmínka o Kralupech (považovaná za falzum) se nachází v soupisu majetku břevnovského kláštera z roku 993. První písemná zmínka o Kralupech je až v darovací listině krále Václava I., který 6. dubna 1253 věnoval pražským křižovníkům s červenou hvězdou několik vesnic, mezi nimi i Kralupy. Řád zde dal postavit mlýn s tvrzí a ves zůstala v jeho držení až do roku 1848. Tehdy počet jejích obyvatel nedosahoval ani 200 duší.

Ještě v roce 1850 byly Kralupy jen osadou s 27 domky. Mohutný rozvoj nastal se zavedením železnice. S koncem roboty přišla v roce 1851 železnice a s ní i pokrok. K podmokelské dráze přibyla dráha buštěhradská na dopravu kladenského uhlí, které se zde překládalo do lodí. Postavena byla loděnice a založena první chemická továrna. V roce 1865 přibyla dráha turnovská, postavily se železniční dílny, v Kralupech vznikla železniční křižovatka.

V roce 1867 byla zřízena první kralupská obecná škola. A rozvoj obce pokračoval: byl postaven parní mlýn a parní pila, rozrůstaly se železniční objekty, postaven byl pivovar a cukrovar, takže v roce 1881 měla obec s připojenou Lobčí téměř 3 000 obyvatel a byla povýšena na městys. V tomto roce byla prodloužena železniční trať do Velvar. K dílnám, chemickým a stavebním podnikům přibyly strojírny, byla založena spořitelna a zaveden telefon. V roce 1884 vznikl kralupský Sokol a zakládány byly i dělnické spolky. V roce 1901 zahájila výrobu Kralupská rafinerie minerálních olejů, která později měla na 700 zaměstnanců.

Přibývalo obyvatel, stavěly se další školy a ke konci 19. století kralupská obec usilovala o získání statutu města. Důležitým předpokladem byl ale vlastní kostel. Z daru pražského probošta Msgr. doc. ThDr. Eduarda Tersche byl v letech 1894–1895 postaven farní kostel Panny Marie a sv. Václava a teprve poté mohly být Kralupy rozhodnutím císaře Františka Josefa I. z 22. listopadu 1902 povýšeny na město.

58 m²
Podlahová plocha 
1
Ložnice 
Renovace
2021 
Vybavení bytu může zůstat

Cena 3 500 000 Kč

(60 344 za m²)

Cena včetně provize a veškerých advokátních služeb

Tel: +420 730 147 077 E-mail: lenka@homekozlik.cz

Síť služeb a technická vybavenost

 • Mateřská školka Kralupy nad Vltavou Dr. E. Beneše, Dr. E. Beneše 694 = cca 8 minut pěšky od domu
 • Základní škola Václava Havla v Kralupech nad Vltavou, Revoluční 682, 27801 = cca 12. minut pěšky do domu
 • Česká pošta, Nám. J. Seiferta 698 = cca 5. minut pěšky od domu
 • Bankomaty Česká spořitelna, UniCredit Bank, Air Bank, nám. J. Seiferta = cca 5. minut pěšky od domu
 • Bankomaty Komerční banka, MONETA money bank, Veltruská = cca 7. minut pěšky od domu
 • Večerka = 50 m od domu
 • Penny market = 500 m od domu
 • Lidl = 2. minuty autem od domu
 • Tesco = 2 minuty autem od domu

Dopravní dostupnost

Nádraží Kralupy nad Vltavou = od bytu 10 minut pěšky - směr Praha (Podbaba zelená linka metra -A- Dejvice. Holešovice - zastávka červená linka metra -C- Nádraží Holešovice. Masarykovo nádraží modrá linka metra -B- Náměstí republiky. Vlakem se zároveň dostanete do Libčic nad Vltavou, Roztok u Prahy a do Sedlce).

Praha = 20 km, cca 27 minut jízdy autem

Veltrusy = 4 km, cca 5 minut jízdy autem

Libčice nad Vltavou = 8 km, cca 8 minut jízdy autem

Roztoky u Prahy = 16 km, cca 19 minut jízdy autem

Silnice II/240,krátké připojení silnice II/101

Užitná plocha 58 m²

Renovace ANO

Zatepleno NE

Služby: (fond oprav, vodné a stočné, úklid domu, osvětlení společných částí domu, atd.) 4 400 Kč/měsíc (pro dvě osoby)

Elektřina: 1 000 Kč/měsíc

Exkluzivně ANO


Voda                                    Městský vodovod

Plyn                                                NE

Elektřina                                   ANO 400 W

Odpad                                 Městská kanalizace

Vytápění                          Dálkové ústřední topení

Sklep                                             ANO

Prádelna                                        ANO

Kočárkárna                                    ANO

Komora                                          NE

Počet podlaží domu                      4.NP

Podlaží bytu                                  4.NP

Výtah                                NE (uvažuje se o něm)

Garáž                                              NE

Parkovací stání                               NE

Terasa                                             NE

Balkón                                            NE

Zahrada                                          NE

Internet                       ANO/O2 a místní poskytovatelé

Klimatizace                                      NE

Vlastnictví                                 OV/osobní

Vybavení                                    Vybaveno

Bezbariérový přístup                       NE

Budova                                          Panel

Umístění domu                            Lobeček

Telekomunikace                      Internet/kabel

Stav bytu                                  PO RENOVACI

Samozřejmostí je

 • záruční list;
 • pravidelné konzultace;
 • zastupování = zastoupím vás při jednáních se správci budovy, sousedy a úřady;
 • naslouchám vašim přáním;
 • pravidelná komunikace = vždy budete vědět o všem, co se děje;
 • dodržuji termíny, abych vám mohla co nejdříve předat klíče;
 • dohlédnu na to, aby nedošlo k případným zpožděním a následným problémům v rámci povinných daní;
 • dohlédnu zároveň, aby se prodávající včas odhlásili od povinných daní a nemuseli následně řešit problémy s finančním úřadem;
 • pomohu vám s přepisem energií a zároveň doporučím toho nejlepšího poskytovatele;
 • zprostředkuji vám stěhování do nového;
 • vše vykomunikuji se správou domu (družstvem nebo SVJ).

D - MÉNĚ ÚSPORNÁ. Roční spotřeba 569,211 MWh/rok pro celou budovu

Fotogalerie

Interiér bytu

Dům & okolí

Kralupy & okolí

Nemovitost má na starost

Tel: +420 730 147 077

E-mail: lenka@homekozlik.cz

Mgr. Lenka Kozlíková

Realitní expertka, certifikovaná makléřka

                                                    Zaujala vás tato nabídka?

Případně chcete prodat či pronajmout svou nemovitost, líbilo se Vám zpracování pronájmu a máte zájem o více informací?

                                                                                                      NAPIŠTE NÁM 

Vaše data zpracovávám podle zásad ochrany osobních údajů

Reference

Pokud hledáte někoho, kdo je opravdu čestný, profesionální, empatický, a jedná s vámi narovinu, tak paní Kozlíková je ta pravá. I přesto, že paní Kozlíková nebyla náš makléř, ale prodávala byt nám, byla tu pro nás. Byla plně k dispozici a pomáhala nám, když náš poradce byl naprosto neschopný a spoustu práce odvedla za něj. Bojovala za nás, i když vlastně nemusela. Komunikovala s námi 24/7 a zařídila nemožné. Pokud někdy budeme prodávat nebo pronajímat nemovitost, tak jedině s paní Kozlíkovou. Pět hvězdiček je málo. Skutečně člověk na svém místě.

Zuzana Šarbochová

Grafička