Pronájem nízkoenergetické novostavby 4+kk se zahrádkou, terasou a garáží, Roztoky u Prahy

PRONAJATO

NÍZKOENERGETICKÝ DŮM-Popis nemovitosti-


Pronájem nízkoenergetické novostavby 4+kk s terasou, zahrádkou a vlastní garáží v krásné lokalitě Roztok u Prahy, Žalov.

✅ nízkoenergetický rodinný dům (značně ušetříte na energiích)

✅ 3 samostatné ložnice

✅ 3 koupelny

✅ prostorný obývací pokoj

✅ jídelní kout

✅ plně vybavená funkční kuchyň

✅ terasa

✅ garáž (+ nabíječka na elektromobil) ⚡🛻

✅ Energetická náročnost budovy (PENB) - B = VELMI ÚSPORNÁ ⚡💵💰

✅ krásná zahrádka 🏡

Vítejte v této úchvatné nemovitosti, která představuje skutečný skvost moderní architektury a komfortu. Nízkoenergetický rodinný dům 4+kk vás zaujme svým elegantním designem a prostorným interiérem, který nabízí vše, co si přejete pro pohodlné bydlení.

Nechte se po vstupu do domu okouzlit jeho příjemnou atmosférou, kterou zde přináší dostatek přirozeného světla díky štědrému množství oken. Veškeré prostory jsou prosvětlené a vzdušné, díky čemuž si užijete každý okamžik strávený v tomto domě.

Přízemí domu se skládá ze vstupní chodby s vestavěnou zrcadlovou šatní skříní, koupelny se sprchou a toaletou, prostorného obývacího pokoje se vstupem na zahradní terasu, jídelním koutem a kompletně vybavenou kuchyňskou linkou se spotřebiči značek Ikea a Whirlpool.

Dům disponuje třemi prostornými ložnicemi, které nabízejí dostatek soukromí pro všechny členy rodiny. Zde si budete moci odpočinout po náročných dnech a nabrat energii na další výzvy. Ložnice se nacházejí v prvním poschodí domu. Je zde hlavní ložnice s balkónem a vlastní koupelnou s vanou a toaletou. Další dvě ložnice mají společnou koupelnu s vanou, dvěma umyvadly, a toaletou.

Všechny koupelny v domě jsou vybavené se vším komfortem a funkčností. Prostor pro vaše ranní osvěžení nebo relaxaci po náročném dni je zde zajištěn. Výběr sprchy nebo vany je na vás, protože tato nemovitost splňuje veškeré vaše požadavky.

Jedním z nejvíce kouzelných míst v tomto domě je terasa, která vám poskytne veškerý prostor pro Váš klid a relaxaci. Zde můžete trávit chvíle s rodinou a přáteli, pořádat grilovačky či si prostě jen užívat klidného odpočinku na čerstvém vzduchu.

Zahrada je plná vzrostlých stromků a keřů, které poskytují příjemné prostředí a zajišťují soukromí.

Vlastníte elektromobil? Žádný problém! Tento dům je vybaven garáží s nabíječkou na elektromobil, takže si můžete být jisti, že váš vůz bude vždy plně nabitý a připravený na vaše cesty. To je jen jedna z mnoha ukázek, jak je tato nemovitost připravena na vaše moderní potřeby.

Dům je perfektně situován s veškerou senzační dostupností. Nákupy Vám zajistí Tesco, které se nachází jen 3 minuty pěšky od domu. Za pět minut jste na autobusové zastávce Rozcestí Žalov, odkud jste za zhruba 11 minut v Dejvicích na metru -A-.

Podlahy vinyl a dlažba.

Vytápění pomocí etážového plynového kotle

Toto krásné bydlení čeká právě na vás. Zavolejte si, či napište o prohlídku. Ráda vás provedu :)


-Roztoky u Prahy-


Roztoky u Prahy se nacházejí severně od Prahy na levém břehu Vltavy při ústí Únětického potoka. Město Roztokyjedinou část, která se rozkládá v katastrálních územích Roztoky u Prahy a Žalov na ploše 8,44 km². Nalézá se v okrese Praha-západ ve Středočeském kraji 8,9 km od Prahy (cca 10.min.) a sousedí s Prahou 6-Dejvice, Úněticemi, Horoměřicemi 6,4 km (cca 8.min.), Prahou 6-Suchdol 7,9km (cca 9.min) a Úholičkami. Roztoky jsou rájem pro milovníky klidu a přírody. Kousek od domu najdeme Levý Hradec, kde stálo raně středověké hradiště a nalézá se zde nejstarší křesťanský kostel v Čechách, Kostel sv. Klementa, který založil kníže Bořivoj z rodu Přemyslovců. V těchto místech je krásná procházka s výhledem na Vltavu, je zde také velice krásná, útulná a roztočany oblíbená Medová kavárna (viz. mapy)

Roztocký zámeček je historickou dominantou Roztok a vyhledávanou atrakcí pro milovníky historie
Roztocký zámeček je historickou dominantou Roztok a vyhledávanou atrakcí pro milovníky historie

Dále je tu pár minut od domu k nalezení Vrch Řivnáč, kde nádhernou přírodou dojdeme do lesa na houby či do Úholiček. Je to také perfektní cesta pro cyklisty. V neposlední řadě se Roztoky honosí Tichým údolím, odkud se dostanete velice hezkou cestou až do Únětic a vyhlášeného Únětického pivovaru.


Dostupnost z Roztok u Prahy tam a zase zpátky, aneb život Roztočana.

Za 10 minut jízdy autem dojedeme na nájezd na Pražský okruh u Horoměřic.

V Roztokách staví několik autobusových linek PID. Tyto autobusy jezdí buď na zelené metro linky -A- Dejvická, anebo do Velkých Přílep, Praha 6 - Suchdol, Běliny, či Holubice.

Dále jsou v Roztokách dvě vlaková nádraží. Roztoky u Prahy a Roztoky Žalov (od domu je nejblíže vlakové nádraží Roztoky Žalov), kde jezdí vlak Elefant City. Linka S4 nás pohodlně doveze za cca 17 minut přímo do centra Prahy na Masarykovo nádraží, (modrá linka metra -B-) Cestou však můžeme vystoupit též v Bubenči(zastávka Podbaba), kde je zelená linka metra -A-, či na Nádraží Holešovice (červená linka metra -C-).

Osobně vyzkoušeno, cesta je rychlá a velice pohodlná.

113 m²
Podlahová plocha 
307 m²
Zahrada 
3
Ložnice 
3
Koupelny 

Nájem 36 000 Kč

+ poplatky, které jsou uvedeny níže

Cena nezahrnuje provizi a advokátní služby

Tel: +420 730 147 077 E-mail: info@homekozlik.cz

Síť služeb a občanská vybavenost

Dopravní dostupnost

  • Autem = cca 10 minut na Dejvickou = centrum Prahy cca 15 minut
  • Vlakem zastávka Roztoky Žalov = cca 12 minut od domu pěšky = 9 minut Podbaba směr zelená linka metra -A- Dejvická, nebo 13 minut na Nádraží Holešovice červená linka metra -C- Nádraží Holešovice, případně 17 minut na Masarykovo nádraží, kde se nachází žlutá linka-B- Náměstí Republiky.
  • Dále je k dispozici nájezd na Pražský okruh autem cca do 10 minut jízdy autem.

Lokalita Roztoky u Prahy - Žalov

Užitná plocha 113

Plocha zastavěná 86 m²

Plocha zahrady 307

Poplatky Plyn: 990 Kč/měsíc. Elektřina: 2 500 Kč/měsíc. Vodné a stočné: 860 Kč/měsíc

Kolaudace 2017

Zatepleno ANO

Exkluzivně ANO

Samozřejmostí je

  • záruční list
  • zastupování = zastoupím vás při jednáních s majitelem budovy, sousedy a úřady;
  • zajištění právních služeb se skutečnými právníky
  • naslouchám vašim přáním;
  • pravidelná komunikace = vždy budete vědět o všem, co se děje;
  • pomohu vám s přepisem energií a zároveň doporučím toho nejlepšího poskytovatele;
  • zprostředkuji vám stěhování do nového.

PENB


B - VELMI ÚSPORNÁ. Roční spotřeba 8,972 MWh/rok pro celou budovu

Fotogalerie


-Interiér domu--Exteriér domu--Roztoky a okolí--Zajímavost z Roztok - Středočeské muzeum v Roztokách u Prahy-


Pronájem má na starost

TEL: +420 730 147 077

E-mail: lenka@homekozlik.cz

Mgr. Lenka Kozlíková

Realitní expertka, certifikovaná makléřka

Zaujala vás tato nabídka?

Případně chcete prodat či pronajmout svou nemovitost, líbilo se Vám zpracování pronájmu a máte zájem o více informací?

NAPIŠTE NÁM

Vaše data zpracováváme podle zásad ochrany osobních údajů