Vánoční charita pro maminky/tatínky samoživitele v tísni 2022 s Home Kozlík


Svozové místo

U Zastávky 1185, Roztoky u Prahy

Společnost Home Kozlík pořádá již osmý ročník Vánoční charity pro děti v nouzi. Tématem tohoto ročníku budou matky či otcové samoživitelé v nouzi.

Rok se s rokem sešel a opět zde máme čas adventu. Letošní rok, který brzy bude za námi, byl velice náročný

Díky energetické krizi, neobvyklé válečné situaci v Evropě kousek od hranic naší krásné země, a pro mnoho lidí nelehké budoucnosti. Značná část lidí se potýká s obrovskými finančními problémy. Nejhůře jsou na tom maminky a tatínkové samoživitelé, kteří každý den sami bojují, aby uživili své děti. Mnohým hrozí dokonce jejich odebrání

Proto i letošní téma vánoční charity, pořádanou naší realitní kanceláří Home Kozlík s.r.o., bude PRO MAMINKY/TATÍNKY SAMOŽIVITELE V NOUZI.

Sbíráme hračky, pohádkové či naučné knížky pro děti, oblečení všech velikostí, kočárky, dětská kola, ale také věci pro maminky či tatínky, jako je oblečení, prací prostředky, nádobí, zkrátka vše k životu. Prosíme, aby věci byly skutečně v perfektním stavu, čisté a použitelné jako dárek pod stromeček

Za celou naši společnost Home Kozlík, Vám z celého srdce děkuji a vážím si Vaší pomoci.

S úctou Lenka Kozlíková, ředitel Home Kozlík.

AKCE BUDE TRVAT

OD 9.12.2022 - 22.12.2022


Průběžně Vás budeme o akci informovat, budeme přidávat fotografie, atd. abyste věděli, co se s Vašimi dary současně děje. Děkujeme!


V případě Vašeho zájmu o darování

Můžete volat na telefonní číslo 730 147 077 a nebo vyplnit tento dotazník

Vaše data zpracováváme dle zásad ochrany osobních údajů