Vánoční charita pro matky samoživitelky v tísni 2020 s Home Kozlík

Společnost Home Kozlík s.r.o. ve spolupráci s Charita Svitavy a její ředitelkou paní Denisou Košínovou, pořádá již pátý ročník Vánoční charity pro děti v nouzi. Tématem tohoto ročníku budou matky či otcové samoživitelé v nouzi.

Rok se s rokem sešel a opět zde máme čas adventu. Letošní rok, který bude brzy za námi, byl, tak jako i minulý rok, díky pandemii coronaviru, velice náročný. Mnoho lidí přišlo o zaměstnání a nyní se potýkají s obrovskými finančními problémy. Nejhůře jsou na tom matky či otcové, kteří každý den bojují sami, aby uživili své děti. Mnohým hrozí dokonce jejich odebrání, jelikož jsou ženy, které musely utéci z domova, spolu se svými dětmi, aby utekly před násilnickými partnery. Proto letošní téma vánoční charity, pořádanou naší realitní kanceláří, bude PRO MAMINKY či TATÍNKY SAMOŽIVITELE V NOUZI. Pečlivým výběrem jsme se rozhodli a začali spolupracovat s Charitou Svitavy, kam budou všechny dary odvezeny, díky laskavé pomoci přepravní společnosti "Létající draci" a jejich úžasnému jednateli panu inženýrovi Michalovi Malému, hračky, oblečení, knížky, kočárky, dětská kola, ale také věci pro maminky, jako je oblečení, prací prostředky, nádobí, zkrátka vše k životu. Poprosíme, aby věci byly skutečně v perfektním stavu, čisté a použitelné jako dárky pod stromeček. Za celou naši společnost Home Kozlík, Vám z celého srdce děkuji a vážím si Vaší pomoci.

S úctou Lenka Kozlíková, ředitel Home Kozlík.

AKCE BUDE TRVAT

OD 3.12.2021 - 20.12.2021


Svozové místo 

U Zastávky 1185, Roztoky u Prahy


Průběžně Vás budeme o akci informovat, budeme přidávat fotografie, atd. abyste věděli, co se s Vašimi dary současně děje. Děkujeme!


Kam se pojede?

V případě Vašeho zájmu o darování

Můžete volat na telefonní číslo 730 147 077 a nebo vyplnit tento dotazník

Vaše data zpracováváme na základě ochrany osobních údajů