Vánoční charita pro matky samoživitelky v tísni 2018 s Home Kozlík

Vážení klienti,

společnost Home Kozlík s.r.o. ve spolupráci s Klub svobodných matek z.s., pořádá již čtvrtý ročník Vánoční charity pro děti v nouzi. Tématem tohoto ročníku budou matky samoživitelky, které mnohdy musí vyžít s deseti tisíci Kč na měsíc, i méně, ze kterých musí zaplatit nájem, jídlo a oblečení pro své děti. Často samy nemají ani na jídlo pro sebe samé a často, od otců svých dětí, nedostávajížádné výživné. Často žijí v azylových domech.
Je to smutná ukázka nefunkčního systému tohoto státu. Tyto ženy, jsou odsunuty na vedlejší kolej. Jde především o jejich děti, které potřebují mít mámu v pohodě a ne plačící po nocích. Potřebují, A TO ZÁKLADNĚ, peníze, k tomuto budeme více informovat, neb Klub svobodných matek nám dá vícero informací, kde potřebují maminky nejvíce pomoci. Všeobecně platí, že je to kdekoli krom Prahy a Středních Čech. Tyto informace na přímé účty, poskytneme později. Bude se jednat o účty na jídlo do školních jídelen pro děti, které po vyučování nemohou chodit na obědy, na kroužky pro děti atp. Dále potřebujeme oblečení, hračky, knihy atd. Maminky také potřebují oblečení, věci pro domácnost, prací prášky a další nezbytnosti k normálnímu fungování
Žádáme tedy Vás, kteří máte to štěstí a žijete v krásném rodinném soužití a můžete trochou pomoci, pomozte.
Najděte věci ze kterých již Vaše ratolesti vyrostly, hračky se kterými si již nehrají a knížky, které je již nebaví. Projděte své šatníky a najděte oblečení, které již máte okoukané a nosit ho nebudete, přispějte pracími prášky, plenami, jary na nádobí a vším možným, co Vás jen napadne. Pomůžete někomu, kdo tuto pomoc skutečně potřebuje a bude Vám nesmírně vděčný.
Přispěvatelé volejte na telefonní číslo +420 730 145 421, či piště na e-mail: info@homekozlik.cz
Skladová místnost U Zastávky 1185, Roztoky-Žalov. Akce bude ukončena v pátek 21.12.2018 ve 12h, kdy se věci hromadně odvezou do míst určení.

Chcete přispět?

Kontaktujte nás

Vaše data zpracováváme podle Zásad ochrany osobních údajů