Prodej velkého rodinného domu 4+1, 180 m², velká zahrada 2083 m² v Hrusicích, Praha-východ

PRODÁNO-Videoprohlídka-
Popis nemovitosti

Vítejte v pohádkovém kraji, kde se narodil Josef Lada. V kraji kocoura Mikeše, víl a především vodníků. Chcete li bydlet v pohádce, rádi Vás do ní vezmeme.

Dovolujeme si Vám, ve výhradním zastoupení, nabídnout velmi hezký samostatně stojící rodinný dům 4+1 o velikosti 180 m² na vlastním pozemku o rozloze 2083 m² s krásnými zákoutími vzrostlých stromů, především borovic.

Dům má tři samostatné ložnice, které se nacházejí v prvním patře budovy.

Hlavní ložnice nabízí dostatek prostoru, má svůj vlastní balkon, vestavěné šatní skříně a koupelnu se vstupem přímo z ložnice, ve které je luxusní masážní vana a toaleta. Koupelnový obklad je v luxusním italském designu.

V prvním patře je též prádelna s pračkou a sušičkou, jedna z ložnic má svou terasu a dále je zde samostatná koupelna se sprchou a toaletou na chodbě.

V přízemí domu se nachází prostorná hala s velkým oknem do zahrady a krbem, který utváří velmi útulnou atmosféru. Pod schody v chodbě je další toaleta se sprchou

Obývací pokoj výklenek pro jídelnu a taktéž svůj vlastní krb.

Komfortní kuchyň je stvořena jako pro mistra šéfkuchaře, naleznete zde vše co potřebujete k pohodlnému vaření. Kuchyň je v moderním provedení s vestavěnými spotřebiči viz velká lednice s mrazákem, indukční doteková varná deska, digestoř, vestavěná horko-vzdušná trouba a velká myčka nádobí. Též ostrůvek na kterém se nachází indukční deska je velmi moderní a populární.

Z kuchyně se dostaneme na další terasu s posezením v zajímavém ratanovém houpacím křesle s výhledem do zahrady a na jezírko, které je součástí zahrady.

Dům má kromě připojení na obecní vodovod, také svůj vlastní zdroj vody, který je možný využívat na zalévání, napuštění bazénku atd. Také je dům připojený na obecní kanalizaci. Vytápění je pomocí plynového etážového kotle. Dům má i svou vlastní kotelnu a sklad 30 m² v suterénu domu.

Zahrada je před zvědavými pohledy skrytá pod vzrostlými rododendrony a jehličňany.

Pod zahradou je umístěna samostatná garáž.

Hrusice

Hrusice se nacházejí 34 km od Prahy, a do Prahy se dostanete po dálnici. Hrusice sousedí se Senohraby, kde se také nachází vlaková zastávka a vlakem ElefantCity se dostanete na nádraží Vršovice či Hlavní nádraží Praha. V blízkosti je pošta, potraviny, lékař, škola i školka s dětským hřištěm a také pěkné a udržované fotbalové hřiště s hospůdkou. Ostatně, hospůdek a restaurací je ve vesnici hned několik. 

Do Benešova je vzdálenost 19 km a můžete se do něj dostat také vlakem, opět ze Senohrab. Lokalita je velmi malebná, samotný dům se nachází v kouzelném údolí lemovaném lesy a potůčky

210 m²
Podlahové plochy 
2 800 m²
Zahada 
3
Ložnice 
Bazén

Fotogalerie

Exteriér domu

Interiér domu

Tuto nemovitost má na starost

Mgr. Lenka Kozlíková

Manažer prodeje &pronájmu

Tel: +420 730 145 421

Zaujalo vás zpracování této nabídky?

Chcete prodat či pronajmout svou nemovitost, líbilo se Vám zpracování prodeje a máte zájem o více informací?

NAPIŠTE NÁM

Vaše data zpracováváme podle zásad ochrany osobních údajů

Hrusice,kraj Josefa Lady